Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy?


Rekomendowane odpowiedzi

Okres skonczyl mi sie dwa dni temu. kilka dni przed okresem mialam szyjke macicy nisko, twarda i zamknieta. podczas okresu byla nisko, twarda, natomiast moglam do niej lekko wlozyc koniuszek palca. od razu po okresie uniosla sie tak, ze nie moglam do niej dosiegnac palcem - a tak jest w ciazy. ciaze podejrzewam u siebie od 3/4 miesiecy. wczoraj szyjka macicy obnizyla sie, a dzis znow nie moge do niej dosiegnac. w polowie pazdziernika zauwazylam u siebie pulchną macice, zaczely mnie bolec wiezadla macicy (bol byl identyczny) wiec zrobilam test ciazowy. wynik testu byl wazny do 10min, sprawdzalam go ciągle przez 15/20min i byl negatywny. po kilku godzinach spojrzalam na niego i pojawila sie lekka, prawie niewidoczna rozowa kreska. postanowilam powtorzyc test po tygodniu, zrobiłam dwa na wszelki wypadek, oba negatywne. potem wyrzuciłam testy do smieci, by nie miec wątpliwości. tez byly wazne do 10min od zrobienia. od 3/4 miesiecy znormalizowaly mi sie okresy, są skąpsze, natomiast takie jakie powinny byc normalnie - poniewaz kiedys musialam zmieniac podpaske co godzine, a nawet mniej. moje okresy przez ostatni czas poprzedzalo to, co zwykle - bol piersi i humorki, pryszcze. wiec twierdzilam, ze to na pewno nie zadne plamienie, takze nie wygladalo jak plamienie. jednak zaniepokoilo mnie to, ze czesto bola mnie jajniki, pojawila sie u mnie lekka brazowa/bezowa kreska na brzuchu od pepka az do spojenia lonowego, oraz odczuwam cos podobnego do ruchow dziecka - ciagle w tym samym miejscu. czasem mnie boli to miejsce. ostatni "mocny" okres mialam 23 lipca, wiec powinnam byc teraz w 16 tyg ciazy, jesli w niej jestem. ruchy dziecka moga pojawic sie od 15 tygodnia. czy moge byc w ciazy czy to ciaza urojona?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...