Skocz do zawartości
Forum

Zdrowie


krrissuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez 3 miesiące miałem bóle stawów. Następnie bóle mięśni,głowy. Doszły do tego zawroty głowy i bóle brzucha. Zrobiłem wszystkie podstawowe badania. Byłem zdziwiony,bo z krwi nie wyszło mi nic złego. Zrobiłem także badanie na borelioze, ale to również wykluczono. Badanie na tarczyce też niczego złego nie wykazało.  Czuje się już lepiej, ale mam czasem bóle stawów i ogólnie źle się czuje. Byłem już u 5 lekarzy i nikt nic konkretnego mi nie powiedział. Dostałem skierowanie do psychiatry.. czy to wszystko może być o podłożu psychicznym? 

Odnośnik do komentarza

Na pewno nieraz słyszeliście o czymś takim jak świecowanie uszu. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć czy on ma i jest bezpieczne i na czym dokładnie polega, to myślę że na stronie tego bloga lix.com.pl Znajdziecie na ten temat bardzo obszerny artykuł. Polecam go przeczytać w całości, ponieważ dowiecie się z niego naprawdę wielu przydatnych rzeczy

Odnośnik do komentarza

Od dziecka byłam chorowitkiem, dlatego jak coś się dzieje niepokojącego, to idę po prostu do danego specjalisty. Ostatnio też miałam przypadek, że nabawiłam się grzybicy stóp - prawdopodobnie podczas ostatniej imprezy ktoś, komu dałam swoje kapcie musiał ją mieć i się zaraziłam. Nie bagatelizowałam sprawy, tylko wybrałam się do podolog Rzeszów. Na https://www.instytutpodologiczny.pl/ umówiłam wizytę i lekarz przepisał odpowiednią terapię antybiotykiem i stopy wróciły do dawnej kondycji. Nie ukrywam, że schorzenia stóp trzeba jak najszybciej leczyć, bo grzybica rozwija się z dnia na dzień i potem ciężko ją wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

Zdrowie mamy tylko jedno, jeśli planujemy oczyścić nasz organizm, to polecam stosować -  olej z nasion pokrzywy. Olej z pokrzywy, kupimy tu  https://fitorsweet.pl/tluszcze/oleje-plynne/olej-z-nasion-pokrzywy/1/full , to zdrowy sklep, który nie raz nas zaskoczy. Wspomniany produkt, dobrze wpływa na organizm, oczyszczając go i regulując pracę, całego układu pokarmowego. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...