Skocz do zawartości
Forum

Botki na jesień - zakupy


MonikaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na znalezieniu dobrej jakości w zakresie obuwia na jesień, które będą funkcjonalne, dobrze wykonane i jednocześnie w najnowszych trendach bo zwracam dużo uwagi na to, aby modnie sie prezentować również w te brzydsze dni. Dlatego chętnie bym się Was doradziła na co dokładnie tutaj zwrócić uwagę i u których producentów szukać pięknych propozycji jeśli chodzi o botki na platformie i takich które nie będą przepuszczały wody jak przez przypadek trafię na kałużę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Akurat ja uważam, że warto poszukiwania rozpoczynać od sieci gdzie będziecie mogli przede wszystkim sprawdzić różne propozycje i jednocześnie opinie innych osób. Mi udało się akurat kupić świetne botki damskie za pomocą portalu Allani, gdzie mam przede wszystkim najpopularniejsze propozycje i od razu mogę sobie wyselekcjonować te modele od strony kolorów, rozmiaru, marek i też cen. Pomimo że jesień w pełni i zapotrzebowanie na takie obuwie jest wysokie to nadal można upolować bardzo dobre okazje. Dajcie znać jak tam się zakupy udały!

Odnośnik do komentarza

W sieci faktycznie jest sporo sklepów z obuwiem damskim. I zakup fajnych botków raczej nie jest problemem. Tu  https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki_Botki-na-obcasie-375.html masz na przykład świetne moim zdaniem botki na słupku. Wygodne, do niemal każdej stylizacji. Taki typ obcasa fajnie się sprawdza nawet w przypadku osób, które nie przepadają za obuwiem na obcasach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...