Skocz do zawartości
Forum

naprawa przegrody nosowej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mam problem z perforacją przegrody nosowej, zbieram się już do naprawienia tego schorzenia już od dłuższego czasu, bo strasznie boję się takiego zabiegu, ale stwierdziłam że muszę się tym w końcu zająć. A więc, czy moglibyście polecić jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogłabym się udać z tym schorzeniem? Jestem mobilna więc miejscowość nie gra tu roli. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po operacji przegrody nosa u dr Michalika z Centrum Medycznego MML. Miałam perforację przegrody nosowej o wielkości 1 cm, która powstała w wyniku wypadku. Zdecydowałam się na taki zabieg bo perforacja uniemożliwiała mi normalne funkcjonowanie. Zabieg przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji, mogę śmiało polecić zarówno to miejsce jak też doktora Michalika.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.11.2022 o 21:05, Malwina555 napisał:

Cześć wszystkim, mam problem z perforacją przegrody nosowej, zbieram się już do naprawienia tego schorzenia już od dłuższego czasu, bo strasznie boję się takiego zabiegu, ale stwierdziłam że muszę się tym w końcu zająć. A więc, czy moglibyście polecić jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogłabym się udać z tym schorzeniem? Jestem mobilna więc miejscowość nie gra tu roli. 

Ja miałam zabieg u dr Michalika z Centrum Medycznego MML. To na prawdę świetny specjalista, bardzo bałam się zabiegu a doktor wszystko wyjaśnił i odpowiedział na wszelkie pytania i wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...