Skocz do zawartości
Forum

Dermokosmetyki


PannaCotta

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane, od dłuższego czasu mam mega problem ze skórą...W zasadzie z cerą;/ Strasznie mi się przetłuszcza, szybko zaczyna się świecić (i żadne podkłady matujące czy puder nie dają rady), poza tym pory też mam zatkane... Próbowałam jakiś domowych sposobów na oczyszczanie ale efekt jest naprawdę marny. W Internecie znalazłam informacje, że dermokosmetyki La Roche-Posay świetnie sprawdzają się do pielęgnacji takiej cery i że dobrze oczyszczają skórę. Może ktoś z was ma doświadczenia z ich produktami i pomoże dobrać  mi coś odpowiedniego? 

Odnośnik do komentarza

Dermokosmetyki, to oczywiście bardzo dobry pomysł, ale dodatkowo warto zmienić swoje codzienne nawyki żywieniowe,bo one też mają wpływ na to jak nasza cera wygląda. Od lat wielu ludzi stosuje na trądzik czosnek, pocierając nim twarz. Stosuje się też drożdże, cebulę w formie maseczek, albo bratek polny w postaci ziół i naparów. Sposobów jest wiele,mamy więc broń by skutecznie walczyć z trądzikiem. 

 

Odnośnik do komentarza

Znam tę firmę i lubię ich kosmetyki. Polecam poszukać jednak promocji w sklepach internetowych zamiast w skleapch stacjonarnych. Sklepy online mają zdecydowanie korzystniejsze ceny na kosmetyki termalne.

Od siebie sugeruję jeszcze zerknać sobie na firmę Avene:

https://www.cocolita.pl/toniki-i-hydrolaty/avene-eau-thermale-woda-termalna-150ml

Osobiscie jestem fanką ich wody termalnej do twarzy. Jest delikatna, łągodzi i jednoczesnie nawilża skórę.

8c57016e75598d3c76771fb0944639d2b9f9a70c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...