Skocz do zawartości
Forum

Poszukiwania sukienki na wesele


Hania767

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie sukienki na wesele i na co zwracałyście najwięcej uwagi przy ich wyborze. Ogólnie ostatnio sporo schudłam, także najlepiej jakbym poszła w kierunku bardziej obcisłych wersji z głębszym dekoltem. Tylko ostatnio jakoś na nic ciekawego nie mogę trafić i może pomożecie mi w jej wyborze, ogólnie fajnie jakby była to też wersja w lekkim różowym odcieniu, bądź czerwieni. Czekam z niecierpliwością na wszystkie Wasze wskazówki, na pewno ułatwicie mi podjęcie ostatecznej decyzji którą się z Wami podzielę :)

Odnośnik do komentarza

Teraz propozycji jest mnóstwo, także trudno się zdecydować na coś konkretnego. W mojej opinii akurat jeżeli mają to być sukienki na wesele w najmodniejszym wydaniu to jak najbardziej polecam sobie zajrzeć na Domodi i przejrzeć różne propozycje z wielu sklepów i ulubionych marek. Tym bardziej, że można upolować naprawdę sporo okazji i można sobie od razu wyselekcjonować je co do rozmiarów, zakresu cen oraz opcji kolorystycznych. Na pewno piękne są takie z głębokim wcięciem i odkrytymi plecami. Mi na przykład udało się kupić w mohito maxi z ozdobnymi plisami upolowaną jeszcze na bardzo fajnej promocji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...