Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przez preejakulat


kokos1232

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma liczby, czy procentu, ktore bylyby tu odpowiedzia. Jakie jest prawdopodobienstwo zaplodnienia? Male. Czy istnieje prawdopodobienstwo zaplodnienia? Tak. Zalezy od liczby plemnikow, luczby jajeczek, stanu upojenia alkoholowego plemnikow... (zart ? ). Nie ma co siac paniki i kontaktowac sie z kobieta, gdyz bardzo prawdopodobne, ze stosuje antykoncepcje hormonalna. Chyba, ze to dobra kolezanka, mozna wtedy o to po prostu zapytac. To o mysleniu penisem,  to prawda, ale z tekstu wynika, ze w zdarzeniu braly udzial 2 osoby. Taka zabawa jest po prostu ryzykowna, szczerze dosyc czesto tak robilismy z bylym mezem (bez antykoncepcji hormonalnej) . Nigdy nie doszlo w ten sposob do zaplodnienia. Dodam, ze oprocz tego mamy dziecko, wiec nie bylo problemu z plodnoscia. Zycze nietrafionej 6 w totka ?

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to nie koleżanka, tylko tygodniowa znajomość (kontaktu brak - choć jak będzie chciała znajdzie). Czy stosowała zabezpieczenie nie mam pojęcia, zawsze zakładam najgorsze, czyli, że nie i że miała dni płodne. Do zbliżenia doszło w zasadzie tylko w kilka sekund, po czym się opamiętałem (choć laska nie chciała) i użyłem zabezpieczenia. Prezerwatywa ok, nie pękła, nie zsunęła się, zawartość orgazmu w środku. Ale chwilowy kontakt z preejakulatem jak najbardziej możliwy. Gdyby się trafiło to zostaje strzał w łeb. Pocieszam się, że we współżyciu ze stałą partnerką wielokrotnie i przez wiele lat stosunek przerywany (w dni płodne i niepłodne) i nigdy niechcianej ciąży nie było a z płodnością w 100% nie ma problemu z obu stron (sprawdzone). Do tego wpływ alkoholu zły (na szczęście) dla plemników, do tego przed stosunkiem siusiu, do tego wiek współżyjących (około 40 lat)  - ale w głowie i tak siedzi. Będzie sraczka, przez co najmniej kolejny miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...