Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie blizn laserem


Gość Lamaria

Rekomendowane odpowiedzi

Pomaga co mogę napisać w związku ze swoimi doświadczeniami. Zabieg zbyt przyjemny nie jest, aczkolwie k jest wykonywany w znieczuleniu tak wiec nie ma dramatu. Polecam jednak wybrać do tego odpowiedni gabient. Zabieg powinien być wykonywany przez lekarza, a nie przez kosmetyczke po kursie. Ja zabieg wykonywałam u pani doktor Raczkowskiej w Krakowie https://www.raczkowska.pl/ Na stronie jest kontakt.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2022 o 13:18, Józefcia napisał:

Zawsze przed zabiegiem laserowym możesz wypróbować jakiegoś rodzaju maści, czy żele i dopiero gdy nie zadziałają udać się na zabieg. Ja bardzo polecam taki żel Contractubex. Bardzo fajnie działa i warto go wypróbować ?

Próbowałam tego żelu już jakiś czas temu i jestem w sumie nawet zadowolona. To nie jakiś szczególnie rewolucyjny produkt (korzystałam z podobnych) ale robi dokładnie to co robić powinien i robi to szybko, co jest oczywistym plusem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza

Tak, usuwałam blizny laserem moduł frakcyjny. Powiem tak, nie jest to zabieg super przyjemny, ale skuteczny. Po zabiegu skóra jest podrażniona, konieczne jest smarować się kremem łagodzącym. Stan taki nie utrzymuje się długo, około 3 dni . Pełen efekt widać dopiero po około miesiącu od zakończenia serii. Nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie laser mam sprawdzony w SCM estetic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...