Skocz do zawartości
Forum

stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość gloria

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiączka spóźniała mi się kilka dni, robiłam testy owulacyjne i były pozytywne, także możliwe, że się przesunęła owulacja. Na drugi dzień po stosunku dostałam jakiegoś przezroczystego śluzu z nitkami krwi, później brązowe plamienie i następnie krew a teraz jest tylko takie zaróżowione. Nie wiem czy mogę to nazwać miesiączką, czy raczej plamieniem. Jakieś 2-3 dni później moje piersi zaczęły robić się trochę bolące, takie dziwne kłócie w nich czułam, są bardziej nabrzmiałe. Zastanawiam się co może być tego przyczyną. Ja po poprzednim porodzie, który był 10 miesięcy temu nigdy nie miałam takich objawów, przed miesiączka nie bolały mnie piersi. Czy możliwe to jest, że po prostu doszło do zapłodnienia? I miałabym takie objawy na tak wczesnym etapie? Czy raczej jakieś zaburzenia hormonalne?

Odnośnik do komentarza

Po tym jak mój cykl rozregulował się totalnie po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej, wiem, że rozpoczęcie przygody z pigułkami było błędem. Chciałam mieć "spokój" na parę lat, a po odstawieniu nie dość że zawirowania w stylu 50 dniowych cykli, to nie wiem kompletnie kiedy mam dni płodne i czy w ogóle je mam. Jesli uda mi się zajść w ciążę, to po porodzie przysięgłam sobie, że nie będę brać tabletek nigdy. Mechaniczne zabezpieczenie jest zdecydowanie wystarczające, kiedyś diafragmę caya miałam i to było okej. Facet marudził na gumki, to ja po prostu używałam diafragmy, ale potem podkusiło mnie z pigułami. Człowiek głupi po szkodzie.

Odnośnik do komentarza

Stosowanie antykoncepcji hormonalnej to nie jest żadne trucie, a polecanie znacznie mniej skutecznej metody mechanicznej - nieodpowiedzialne! Każda kobieta powinna decydować za siebie, sama zapytać ginekologa o dobrą metodę dla siebie. Jeśli nie ma przeciwskazań to nie ma lepszej metody jak tabletki, naprawdę. Drovelis z innowacyjnym hormonem estetrolem dają nawet 99% skuteczności. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...