Skocz do zawartości
Forum

Na jakie wydarzenia jesienią się wybieracie?


Gość KaniaSz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wybralibyśmy się z żoną na jakieś fajne wydarzenia jakie będą się odbywały w Warszawie, ale też innych miasta w najbliższych miesiącach. Macie może jakieś ciekawe propozycje na które sami planujecie się wybrać? Ostatnio tylko siedzimy w domu, bo już brzydka jesienna pogoda się zaczyna niestety pojawiać dlatego na zewnątrz już nic za bardzo nie możemy robić bo ciągle pada. Mam nadzieję, że trochę mi tutaj propozycji podrzucicie bo lubimy teatr, ale też koncerty popowe także jak coś macie i też planujecie się wybrać. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o wydarzenia na które ja się na pewno wybieram jest zdecydowanie Spektakl "Wariatkowo Sp.Z o.o." bo widzę że naprawdę ciekawe się zapowiada, a ja jeszcze nie miałam okazji żeby się wybrać do teatru Kamienica także to czas najwyższy . Ma być to spektakl pełen humoru i dystansu, dlatego idealna opcja na jesień kiedy pogoda nie rozpieszcza i dopada nas jesienna chandra. Pozdrawiam serdecznie i daj znać czy też się zdecydowaliście i jeśli tak to jak już będzie po to dawaj znać czy dobrze się bawiliście :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...