Skocz do zawartości
Forum

Problem z włosami


Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam od jakiegoś czasu spory problem z włosami - bardzo mi się przetłuszczają a do tego zaczęły wychodzić. Zastanawiam się, czy są jakieś skuteczne dermokosmetyki do włosów , które zmniejszą wypadanie i przetłuszczanie się. Może stosujecie jakieś produkty i możecie polecić? Mam już dość codziennego mycia i układania włosów ;/

Jeśli macie jakieś sprawdzone produkty to dajcie znać!

Odnośnik do komentarza

Przetłuszczające się włosy to dla kobiety zwłaszcza nic miłego. Warto postawić na dermokosmetyki do włosów, bo one nie tylko pomogą pozbyć się tego problemu, ale też sprawia, że i skóra głowy i włosy będą zdrowe i zadbane. Ja od dłuższego czasu używam szamponu Dermedic Capilarte. Jest to produkt przebadany klinicznie i trychologicznie, pomaga w utrzymaniu prawidłowego pH skóry, a ponad to nawilża, koi, łagodnie oczyszcza. 

Odnośnik do komentarza

Dermokosmetyków do włosów powinni używać wszyscy, nie tylko ci z problemami. Są one bowiem bardzo dobrym rozwiązaniem, nie drażnią skóry głowy, dbają o nią i o włosy, chronią i nawilżają, poza tym są one naturalne, więc najlepsze dla włosów. Warto powierzyć swoje włosy naturze,ona poradzi sobie z każdym problemem. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2022 o 11:11, Gość Maryla napisał:

Polecam kupić suplement diety Merz Spezial. Posiada on skład pełen w witaminy i składniki, które pomagają odżywić włosy, a zatem je odbudować tak żeby były zdrowe i lśniące

Spróbowałam i już teraz widać efekty. Moje włosy już się tak drastycznie nie łamią i wygladają na dużo zdrowsze :3

Odnośnik do komentarza

Świetnym kierunkiem poszukiwań są zdecydowanie peruki syntetyczne, jak i naturalne, które zarówno są świetnie wykonane i jednocześnie pozwalają poczuć się w niej dobrze i to bez obaw, że zaraz spadnie nam z głowy jak wykonamy gwałtowny ruch. Dlatego tutaj mogę polecić Wam, żebyście poświęcili więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep Najlepiej wybrać się stacjonarnie, sprawdzić różne długości i kolory oraz je przymierzyć. Z takim wsparciem na pewno podejmiesz jak najlepszą decyzję dla siebie i swojego wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy peruki .... raczej trzymanie włosów pod sentetyczną peruką bedą przetłuszczać skórę głowy a ona może na tym jeszcze bardziej ucierpieć , robić się grzyby skóry itd  dlatego wypróbuj mój sprawdzony sposób maseczkę na włosy przed myciem żółtko, kilka kropel oleju konopnego  , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć  czeskim szamponem  Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stososuj w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak przetłuszcanie się a nawet  łuszczyca  to Ci napewno pomoże    do tego jak Ci wypadają włosy to swego czasu Mnie polecała fryzjerka  siarkę organiczną  MSM w kapsułkach i szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i serum capilus z kofeiną   te produkty  wszystkie znajdziesz tu  https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml.html

 

wlosy_spoob_na_geste.jpeg

na_porost_wlosow_szampon.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...