Skocz do zawartości
Forum

Nerwica?


krrissuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Jestem odsyłany od lekarza do lekarza. Mianowicie przez trzy miesiące miałem bóle stawów.  Zrobiłem wszystkie badania z badaniem na borelioze włącznie. Wszystko wyszło w porządku oprócz tego,że mam anemie. Od kilku dni mam pieczenie w głowie. Mam także infekcje ucha. Dodam,że nigdy nie miałem takich problemów. Od roku żyje codziennie w nerwach. Nie poznaje samego siebie.  Reaguję bardzo często złością nie wiem dlaczego.  Często mam dziwne uczucie w klatce piersiowej jakby uczucie lęku.  Dodam, że jestem w związku od ponad roku,ale ten związek to tylko stres i nerwy. Czy to możliwe  aby miał nerwice? 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, krrissuuu napisał:

Witam. Mam problem. Jestem odsyłany od lekarza do lekarza. Mianowicie przez trzy miesiące miałem bóle stawów.  Zrobiłem wszystkie badania z badaniem na borelioze włącznie. Wszystko wyszło w porządku oprócz tego,że mam anemie. Od kilku dni mam pieczenie w głowie. Mam także infekcje ucha. Dodam,że nigdy nie miałem takich problemów. Od roku żyje codziennie w nerwach. Nie poznaje samego siebie.  Reaguję bardzo często złością nie wiem dlaczego.  Często mam dziwne uczucie w klatce piersiowej jakby uczucie lęku.  Dodam, że jestem w związku od ponad roku,ale ten związek to tylko stres i nerwy. Czy to możliwe  aby miał nerwice? 

Tak

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu lekarz przepisał mi xanax https://wylecz.to/na-nerwy-i-stres/xanax/, który bardzi mi pomógł. Lek nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18. roku życia. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku pacjentów z depresją i myślami samobójczymi. Osoby z ich otoczenia powinni obserwować zachowania, a każde niepokojące epizody jak najszybciej zgłosić lekarzowi. 

Odnośnik do komentarza

Ratuj się leczniczymi ziołami jak melisa, dziurawiec, mięta https://konopiafarmacja.pl/71-ziola-lecznicze . Pomyśl nad olejkami CBD
Ja stosuję 3 miesiąc olej konopny z CBD . Działa, to znaczy wycisza mnie delikatnie. Pewnie przy większej dawce dzialaloby lepiej ja stosuję 5% CBD dla mnie niestety jest to za drogie ;( oczywiście jeśli olej CBD jest prawdziwy a nie z allegro po taniości. Najważniejsze że nie musze brać leków stosuję ten cbd 5 % od premicana https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd/707-olejek-cbd-5-olejek-konopny-500-mg.html - akurat polecono mi w Konopnej Farmacji na metodzie alkoholowej, bo ta co2 na mnie w ogóle nie zadziałała do tego piję te ziołą co wyżej Ci wypisałam tak na marginesie co do CBD Badania naukowe były prowadzone na dużych dawkach i wykazały skuteczność, ale z punktu widzenia ekonomicznego dla mnie to za duży koszt tylko dla bogaczy . Dobrze sprawia, że tylko praca nad sobą. Można się wspomagać, ale to nie załatwi sprawy ;). Wszystko w naszych rękach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...