Skocz do zawartości
Forum

Prezent


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Otóż wpadła mi w oko pewna dziewczyna z pracy. Codziennie rozmawiamy ale postanowiłem w końcu powiedzieć co i jak. Była zaskoczona, zarumieniła się. Powiedziała, że potrzebuję czasu na decyzję... W poniedziałek ma urodziny i postanowiłem, że zamówię jej niebieski, koronkowy komplet bielizny. Rozmiary znam od jej siostry z którą mam Bardzo dobry kontakt. Czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza

Ochujałeś człowieku?

Szkoda, że na dzień dobry nie kupisz jej peruki na cipkę. Albo walniesz jej w drzwiach wejściowych minete. 

Gdzie żeś się człowieku wychował? W burdelu?

Kup jej bukiecik niebieskich poziomek czy innej zieleniny.

Nie bądź nachalny.

Dziewczyny bywają wrażliwe. Kompletem bielizny wprawisz ją w osłupienie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie towarzysz okon ma rację. Trochę przesadzasz no chyba że chcesz ją tylko wyruchać i to masz na myśli mówiąc że ci się podoba.

Kwiaty, czekoladki czy inne badziewie które nie jest aż tak osobiste jak bielizna. 

Bieliznę to możesz kupić jak będziecie w związku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2022 o 19:07, Gość Marcin napisał:

Przecież to tylko bielizna... Nikt nie będzie jej widział jak ją założy... Więc jaka to różnica czy bielizna czy kwiatki...

Zdecydowana różnica. Nie jesteście kilkuletnią parą, nawet sie dobrze nie znacie ? Dla kobiety to zbyt osobisty prezent jak na początek znajomości (nawet nie związku). Poza tym dla mężczyzny to tylko bielizna, a dla kobiety to aż bielizna... na tym etapie znajomości. Tak więc mam nadzieję, że jednak tej bielizny nie sprezentowałeś.  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.09.2022 o 18:47, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry. Otóż wpadła mi w oko pewna dziewczyna z pracy. Codziennie rozmawiamy ale postanowiłem w końcu powiedzieć co i jak. Była zaskoczona, zarumieniła się. Powiedziała, że potrzebuję czasu na decyzję... W poniedziałek ma urodziny i postanowiłem, że zamówię jej niebieski, koronkowy komplet bielizny. Rozmiary znam od jej siostry z którą mam Bardzo dobry kontakt. Czy to dobry pomysł?

Pomożesz jej podjąć szybką decyzję. Raczej będzie to decyzja negatywna. Jak się dziewczyna zarumieniła jak powiedziałeś jej ze Ci się podoba to jak myślisz co by pomyślała otrzymując taki prezent. Skoro masz dobry kontakt z jej siostra to trzeba było się zapytać tej siostry ona ja lepiej zna. 

Odnośnik do komentarza
Gość Wioślarka

Dla mnie nie gdy chodzi o samo wręczanie prezentów bardzo ważną sprawą jest to aby właśnie zdawać sobie sprawę z tego jak można fajnie drugą osobę zaskoczyć. Jak szukałam prezentu dla siostry na urodziny to właśnie w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-dla-niej/prezenty-dla-siostry znalazłam wszystko to co mi było potrzebne aby sprawić jej radość.

Odnośnik do komentarza

This web site surely is going to guide my coworkers unite more intelligently. |We usually find the exact answers we need to transcend a tiresome work problem. |This blog site pressured me to level up in ways our officers never thought to anticipate. |I can see myself revealing this sharing at our first pow wow where the others will be communicating similarly. My situation has remarkably improved now that we have overcame the systemic issues without hesitation. |My communications with higher ups has shifted to a higher vibe. |As I've been making time to commune here with populations who are voicing concern I have gained a match. |This site has handed the enormously helpful service luckily right when I was in desperate need of it. |Our team is expressing more interest in digging into these intelligences now that we are reminded of so much written assistance is so easily found. |This recent blogger helped me resolve infectious inconsistencies casked in my work.|The assistance placed here is so far above what I've seen on regular spots when it comes to competition.|We are going to be covering this even more in coming weeks. |There is a large body of work remaining but I am ready and willing to continue taking it in. |I would like to show gratitude to the detectives behind the throne as I know about the struggle involved to collect and grow authoritative tips. |I now have the advice I needed to explore a speedy new class of people. |I now have the knowledgeto make more informed decisions. |We are sharp and ready now with the provisions we need for vibrant development. |We have produced exponentially in combination with this fabulous forum. |I will be putting a link to this forum so that my wife and my local group missionaries can take a glance at this blog. |I conclude that this is correct advice yes it was easy for me to stumble upon but here we are. |We are absolutely excited and jumping around the all over this site. |I am laughing with my long distance friend this afternoon and we are both struck by the coincidences around our explorations. |We are so ready to dive deeper and gather up all that is here. I have another main Business site I recently made Saturday about Search engine optimization : web design wordpress give me a call.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...