Skocz do zawartości
Forum

Słabe, rzadkie włosy jak siano


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i od jakiegoś czasu moje włosy diametralnie sie zmieniły... Z gęstych kręconych w bardzo rzadkie włosy, z tendęcją do wypadania wyglądające jak siano, zacząłem używać dermedic capelarte ale nie widze różnicy

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.10.2022 o 11:54, Gość Józefina napisał:

Całkowicie się z tym zgadzam. Próbowaliście może kiedyś suplement od merz spezial? Mają świetny skład i pomagają na zniszczone włosy

Właśnie miałam to pisać! Stosuję Merz Spezial od ponad 2 miesięcy i efekt petarda! Mam rozjaśniane włosy więc po odroście dokładnie widzę, jak szybko mi teraz rosną. Mój absolutny must have. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Olejowanie to świetny pomysł. Wiele osób korzysta teraz z tego zabiegu. Jego plusem jest to, że bez problemu można go przeprowadzić w warunkach domowych. Wystarczy mieć odpowiednie preparaty pielęgnacyjne.  Tutaj https://www.manada.pl/sylveco-olejowa-wcierka-do-skory-glowy-195-ml-dlugi-termin-waznosci  masz taką olejową wcierkę do skóry głowy. Wcierka stymuluje wzrost włosów i wzmacnia cebulki. Włosy rosną szybciej i zagęszczają się.

Odnośnik do komentarza

Są na to specjalne suplementy i produkty więc na pewno szybko uporasz się z problemem. Ja też tak kiedyś miałam, że włosy strasznie mi się osłabiły i zaczęły wypadać. Byłam załamana. Zaczęłam wtedy pić herbatki ze skrzypu, kupiłam suplement od Anven i zaczęłam wcierać wcierkę Kaminomoto. Po miesiącu miałam już nowe włoski a pozostałe się wzmocniły. Głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

Hej, jeśli sytuacja u Ciebie utrzymuje się, to koniecznie musisz iść do trychologa. Utrata włosów może mieć wiele przyczyn, w tym może być to skutek przebytych chorób czy z powodu stresu. Przykładowo ja straciłam 50 % włosów po tym, jak zachorowałam na Covida. Żadne wcierki czy kosmetyki drogeryjne nie pomagały, dopiero pomogła doktor Anna Bachleda Curuś z SCM estetic. Na podstawie wyników badań dopasowała mi odpowiednią dietę, suplementy oraz zastosowała u mnie mezoterapię igłową. Po paru miesiącach włosy wróciły do formy, a ja odzyskałam pewność siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić, aby włosy rosły szybciej, warto zacząć od suplementów, a także regularnego peelingu i masażu skóry głowy. Ostatnio znalazłam przydatny artykuł na ten temat na stronie https://vitapil.pl/blog/co-zrobic-zeby-wlosy-szybciej-rosly ,więc myślę, że powinniście zajrzeć do niego w wolnej chwili. Myślę, że dowiecie się z tego artykułu wielu przydatnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...