Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy przy podejrzeniu depresji


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie napisałeś u jakiego lekarza byłeś. Piszesz, że piłeś nałogowo, więc to wszystko może być ze sobą powiązane. Powinieneś udać się do psychiatry, aby zostać dokładnie zbadanym, psychiatra postawi konkretną diagnozę i rozpocznie leczenie. Dobrze by było połączyć leczenie farmakologiczne z psychoterapią i zastanowić się czy zawroty głowy nie wynikają z nagłego odstawienia alkoholu. Zdecydowanie powinieneś porozmawiać na ten temat z psychiatrą, ponieważ zawroty i pulsowanie w głowie wcale nie musi wskazywać na depresję. Opisz dokładniej kiedy przestałeś pić, jakie objawy się pojawiły, od kiedy, u jakiego lekarza byłeś - to może bardziej rozświetlić sprawę. Po tym co napisałeś, jedyne co mogę Ci zaproponować to wizytę u psychiatry. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

byłem u neurologa i u psychiatry a prestałem pić 5 stycznia wtedy to wszystko sie zaczeło
silne zawroty i kołatania serca do tego lęk że cos mi sie stanie nie umiem tego wyjasnic biore leki 6 miesiecy i jest zle chociarz jakis czas bylo dobrze teraz znowu siedze w domu i jest zle juz niewiem co mam powiedziec lekarzowi bo nie rozumiem tego co sie zemna dzieje

Odnośnik do komentarza

Kołatanie serca, lęk, uczucie niepokoju - to mogą być objawy nerwicy lękowej. O nerwicy lękowej przeczytasz pod tym linkiem:
Nerwica i lęki
Jeśli podejrzewasz, że ten problem dotyczy Ciebie, powinieneś powiedzieć o tym psychologowi lub psychiatrze. Powinieneś pójść raz jeszcze i powiedzieć, że objawy nie ustępują, leki nie pomagają, trzeba w takim wypadku zmienić je na inne i zastosować specjalistyczną terapię. Możesz zgłosić się do innego lekarza niż ten u którego byłeś dotychczas, może zaproponuje Ci inną formę leczenia? Wiem, że na pewno jest Ci ciężko zmagać się z tym problemem, ale samemu niestety sobie nie poradzisz dlatego wizyta u specjalisty jest konieczna i nie powinieneś zwlekać, zwłaszcza, że leki bierzesz już pół roku i zadnej poprawy. Jesli lęki nie ustępują i leki nie pomagają, możesz też porozmawiac z lekarzem na temat leczenia w szpitalu. Trzeba podjąć stanowcze kroki, abyś poczuł się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...