Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu, ból piersi i zmienne nastroje a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Współżyłam z chłopakiem 23 listopada bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku we mnie i potem moja pochwa nie miała już styczności ze spermą i nie uprawialiśmy już sexu. Test ciążowy wykonałam 10 dni po stosunku i wynik był negatywny. Okres mam regularny i powinnam w tym miesiącu dostać go na początku miesiąca. Lecz mój okres sięspóźnia. Wykonałam ponownie test po 14 dniach od stosunku. Wynik znowu był negatywny. Dzisiaj jest już 11 grudnia a ja nadal nie dostaje okresu. Bolą mnie piersi, mam zmienne nastroje. Ale boje się czy nie jestem w ciąży bo okres spóźnia mi się już 11 dni i nie wiem co się dzieje. Bardzo się stresuje już od długiego czasu. Czy mogę być w ciąży czy to po prostu spóźnienie okresu jest wynikiem innych rzeczy? Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Myślę że ciąża jest bardzo możliwa, ale okres mógł się spóźnić z różnych względów: stres, klimat, przyjmowane leki w ciągu miesiąca albo nawet przez zaburzenia hormonalne. Test wykonany 14 dni po stosunku tez może nie byc wiarygodny bo jak stosunek był w początku dni płodnych to raczej trzeba dłużej odczekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...