Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży przy pierwszym razie


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dostałem wczoraj niepokojącą wiadomość od koleżanki. 1 października uprawialiśmy seks- jej pierwszy raz: więc ową pierwszą "ingerencję" chciała odbyć bez prezerwatywy. Po "rozdziewiczeniu" założyłem jednak prezerwatywę, mało tego, nie doszło nawet do wytrysku. I niestety okazuje się, że zamiast miesiączek w październiku i w listopadzie miała skąpe krwawienia brązowego koloru, a w grudniu spóźnia jej się okres (powinna mieć 6 grudnia). Pod koniec października zrobiła test ciążowy- wyszedł negatywnie. Jutro ma zrobić kolejny.
Moje pytanie brzmi: czy jest szansa, że jest w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

może być w ciąży jeśli miała dni płodne a Ty miałeś płyn preejakulacyjny na penisie to mogła zajść w ciążę okaże się jutro jak zrobi test niech zrobi z pierwszego porannego moczu.
Brązowe plamienie u niektorych kobiet moze oznaczac ciaze ale nie musi. Najwazniejsze to zrobic test jesli do zaplodnienia doszlo na poczatku pazdziernika to mysle ze zauwazylaby juz u siebie jakies objawy ciazy

Odnośnik do komentarza

tak, może się rozstroić. Kiedy kobieta dopiero zaczyna uprawiać seks to jest to nowość dla jej organizmu. Wtedy może się np. przesunąć okres i inne. jak pierwszy raz słyszysz to doczytaj/dosłychaj/doucz się. To moze byc jeszcze mocniejsze jesli na przykład dziewczyna miała problemy z hormonami a bardzo intensywnie od razu zaczęła współżycie.
Oczywiscie nie mowie teraz o kolezance autora postu, bo o tym nic nie wiadomo, ale jak widac w ciazy chyba nie jest bo test jest negatywny. \Więc jednak troszkę racji mogłam mieć, prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość Złośliwa

Ada spokojnie. moim zdaniem od samego stosunku nie da roztroić się organizmu ale od stresu i emocji już tak. Jeśli strasznie to przeżywała to od tych emocji mogło dojść do przesunięcia. Sam stosunek nie miał w tym udziału.

Odnośnik do komentarza

Szansa jest zawsze gdy uprawia się seks bez zabezpieczenia, nawet gdy nie doszło do wytrysku. Trzeba być kompletnie bezmyślną istotą, żeby prezerwatywę zakładać dopiero w trakcie stosunku i myśleć, że to świetne zabezpieczenie.
Ale podejrzewam, że twoja koleżanka po prostu strasznie się stresuje i stąd te dziwne miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...