Skocz do zawartości
Forum

Czy to choroba reaumatyczna


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od listopada mam problem ze stawami . Dotyczy on głównie dłoni , których stawy są  czasami opuchnięte np. po treningu siłowym (podciąganie na drążku itp) a czasami po wypiciu dzień wcześniej dużej ilości alkoholu

Zaczęło się od lekko spuchniętego na boku palca wskazującego.  (w sumie nawet mam wrażenie, że palce wskazujące jak by lekko zmieniły obrys)

Dodam, że przed wystąpieniem objawów ze stawami miałem problem z bardzo częstym oddawaniem moczu, ale byłem na badaniach w tym kierunku i wszystko było ok

badania jakie robiłem ostatnio - w styczniu to  : OB , CRP, czynnik reumatoidalny, badanie ogólne moczu , kreatynina, kwas moczowy , morfologia.  Wszystko wyszło dobrze

Co to może być ?

 

spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że ten wpis dopiero teraz widzę. Mój drogi - dna moczanowa, jest jednym z objawów choroby reumatoidalnej... niestety. Może zrób jakieś jeszcze dokładniejsze badania ? Idź do innego lekarza ? Przynajmniej dobierze odpowiednie leczenie. Skorzystaj też z różnych kąpieli w źródłach termalnych. Pomyśl też o specjalnych kąpielach błotnych np w Turcji. Można znaleźć całkiem fajne oferty last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/turcja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...