Skocz do zawartości
Forum

Pytanie - łuszczyca paznokci


J0ann4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum,
Czy ktoś z was zmaga się z łuszczycą paznokci?
Jestem kompletnie zielona w tym temacie, a od wczoraj mam właśnie taką diagnozę od lekarza dermatologa ?
Czy łuszczyca paznokci może występować samodzielnie czy zawsze będzie w parze z łuszczycą skóry lub Łuszczycowym Zapaleniem Stawów?
Jak sobie radzicie z paznokciami?
Jestem załamana tym wszystkim i tym jak wyglądają moje dłonie ?

Odnośnik do komentarza

Znam to - niespodziewanie oddziela się paznokieć od skóry palca. Jedna metoda to obciąć paznokcie, bo jak odrastają to jest okej. Ale nie zawsze to pomaga pewnie chcesz mieć zadbane dłonie.
Więc przede wszystkim jeśli szukasz wiedzy to sporo na ten temat jest na stronie Centrum Łuszczycy.
A jeśli szukasz dobrych preparatów to są 2 marki które się specjalizują - Dr Michaels i Eptaderm.

Odnośnik do komentarza

Dermatolog pewnie przepisał sterydy Daivobet tak? One działają silnie, pomagają szybko, ale jak odstawisz może być różnie. Często objawy wracają ze wzmożoną siłą... Nie mówię że tak będzie, ale tak po prostu bywa po sterydach. Wiele osób chorujących na łuszczycę tego doświadczyło. Niestety łuszczyca to już na całe życie, nie da się jej wyleczyć, co najwyżej doprowadzić do remisji. Na pewno zaopatrz się w dobre kosmetyki ten dr michaels jest bardzo popularny, a co za tym idzie skuteczny skoro tak wiele osób używa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...