Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo pojawienia się zarodka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Może któraś z pań mnie uspokoi troszke. 15 pazdziernika mialam ostatnia miesiaczke,której nie mam do tej pory:( Postanowilam zrobić test i wyszło że jestem w ciazy,udalam sie do lekarza. Na badaniu usg był tylko widoczny pecherzyk ciazowy o wielkosci 3mm,lekarz powiedzial ze jest zbyt wczesna ciaza i powiedzial zeby stawic sie za 10 dni. W tym czasie mam wszystkie objawy ciazy mam mdlosci,bolace piersi i czestsze wyjscia do toalety.Udalam sie po 10 dniach i w dalszym ciagu był widac tylko pecerzyk ciazowy tyle ze urosł do 7,8mm. Lekarz powiedzial ze nie ma co sie martwić,mam przyjsc za 10 dni i zobaczymy zarodek. Czytam sporo na internecie o tym że czesto sie zdarza ze jajo jest puste jakie sa szanse żę zarodek siepojawi???? Ta niepewność do tego czasu spowoduje ze dostane siwych wlosów:( 10 lat czekalam na kolejne dziecko. Prosze podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami jesli mieliscie podobne sytuacje. Zmartwiona.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszej ciąży przy porodzie dostałam nadciśnienia,leczyłam to leakami ale lekarze mówili że nie ma przeszkód,zeby zajść w ciąże. Staram się być cierpliwa i głeboko wierze że już się rozwija moje małe maleństwo w brzuszku i za 8 dni zobacze je i serduszko jak bije :) Dziękuje za ciepłe słowa otuchy :)

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Czuje sie dobrze,tylko mam straszne mdlości od kilku dniu :( Odwiedzilam innego lekrza zrobil mi usg i na nim w dalszym ciagu był tylko pecherzyk ciazowy,tyle ze sporo urósl od ostatniej wizyty u mojego lekarza. Powiedzial ze ciaza jest wczesna i za jakies 15 dni bedzie zarodek. Ale to juz kolejna wizyta kiedy tak slysze i nic zarodek sie nie pojawia :( W srode mam wizyte u swojego lekarza i jestem ciekawa co powie i czy faktycznie pojawi sie już zarodek?Jestem już wykonczona ta niepewnoscia i coraz mniej wierze ze bedzie dobrze,choc wiem ze powinnam byc dobrej mysli:) Dziwi mnie to wszystko,bo czuje sie tak jak przy pierwszej ciazy mam wszystkie objawy zaczynajac od mdlości po bolace piersi. Nie wiem już Kochani co sama mam myśleć o tym. Ale jak tylko coś bede wiedziała w srode po wizycie napewno sie podziele z Wami moimi wiadomosciami albo dobrymi albo zlymi. Mam jednak jeszcze nadzieje,że będą raczej dobre:)
Pozdrawiam Was Kochani i dziekuje za kazde cieple slowo :*

Odnośnik do komentarza

moja kolezanka chciala miec dziecko starala sie bardzo dlugo ze dwa lata chyba. robila testy ona maz no wszystko bylo ok dziecka nie bylo. poddala sie. siedzimy w wakacje ze 3 lata temu to bylo, na dzialce. gadu gadu ona opowiada ze taka podenerwowana jest bo sie przeprowadzaja itp. ja mowie Ty podenerwowana jestes bo w ciazy jestes. ona oj wez glupoty gadasz itd. a ja jakos tak mi sie zdawalo bo sie na buzi troche zmienial goraco jej bylo smierdzialo jej wszystko ale okres mowila ze ma normalnie. no i miesiac pozniej ona do ginekologa bo cos nie tak z okresem zaczelo byc a tu sie okazuje ze usg juz niezla ciaze pokazuje. jak ona to zobaczyla to malo tam nie zemdlala u lekarza :D

Odnośnik do komentarza

kochani:)
odzywam jak obieałam:)
byłam na wizycie u lekarza dziś i zobaczyłam moja mała fasolkę na zdjęciu z bijacym serduszkiem :) wszystko jest ok,termin porodu mam na 2 sierpnia czyli mamy teraz 7 tydzień:) lekarz powiedział ze musiał sie cykl przesunac skoro tak dlugo na czekaliśmy na zarodek:) ale jestem mega spokojna i szczesliwa,teraz tylko czekam na dni kiedy choc troszke mdłości minabo daja mi ostro popalić :( ale jakoś sobie z nimi radze choc nie ukrywam jest ciezko. napisze za jakis czas jak sie czuje z moim maleństwem. dziekuje wszytskim bardzo goraco za kazde slowo wsparcia i otuchy :))) pozdrawiam was z calego serca i tego malutkiego tez :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...