Skocz do zawartości
Forum

Długość sexu


Brajan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 35 lat żyje z partnerką od 4 lat raz było lepiej raz gorzej. 

Sprawa dotyczy długości sexu... Odkąd nie używamy prezerwatyw trwa to 2-8min ja nie mam z tego satysfakcji i wkurzam się mimo że partnerka mówi że jest ok bo w gumie to wgl nic nie czuła i że jej ciężko dojść a ja znowu mogłem dość długo. 

Dla mnie sex ma ogromne znaczenie dla niej to sprawa drugorzędna. Zauważyłem że czasem jak zapale wtedy znowu się kontroluje. Może miał ktoś taki przypadek czy to nie jest już na tle psychicznym? 

Odnośnik do komentarza

Cześć Brajan. Też tak mam jak długo nie bzykamy się z moją Andżeliką. Ale przy drugim i trzecim razie już jest coraz dłużej. Drugi raz trwa z reguły od pół godziny do godziny, a przy trzecim czasem nawet nie kończę bo padam ze zmęczenia po ok 2 godzinach.

Odnośnik do komentarza

Cześć Brajan. Też tak mam jak długo nie bzykamy się z moją Andżeliką. Ale przy drugim i trzecim razie już jest coraz dłużej. Drugi raz trwa z reguły od pół godziny do godziny, a przy trzecim czasem nawet nie kończę bo padam ze zmęczenia po ok 2 godzinach.

Także zamiast iść spać po kilku minutach zacznij od nowa, a będziecie obydwoje zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...