Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny wynik testu ciążowego przy braku stwierdzenia ciąży u ginekologa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc jak to jest z testami ciążowymi? mam spózniony okres rowne 2 tyg zrobilam test - dwa dla potwierdzenia i wyszły pozytywnie. Poszłam do gin w badaniu wyszło ze tak jest ciaza a na usg gin stwierdzila ze nic nie ma i testy czesto klamią nie dla mi ani sierowania na krew czy mocz :( co mam robic? na sile chce wywolac mi okres poprzez branie luteiny, ale ja czuje ze sie pomylila i to za wczesnie na robienie usg skoro widac cos dopiero w 7tc. pomocy !!!!!

Odnośnik do komentarza

Słuchaj, idź do innego lekarza bo coś dziwnego, skoro jest ciąża. Co do badań potwierdzających to możesz wykonać badania beta HCG prywatnie to kosztuje około 30 zł może trochę więcej, nie potrzebujesz na to skierowania. Idziesz i mówisz że chcesz to zrobić prywatnie i robisz. Bo ta Twoja gin to jakaś dziwna jest.

Odnośnik do komentarza

ech kurcze chyba na nieciekawych lekarzy trafiasz?? wogole jak ta piersza mogla wyczuc ciaze przez badanie a na usg nie?? a ten drugi lekarz co za tekst.... odzaluj pieniedzy i idz prywatnie wtedy lekazre zachowuja sie inaczej... niestety ale taka jest prawda... daj zznac co postanowilas, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj ja niestety mam problem z tym ze 3 testy wyszly mi negatywnie a ja jakos nie mam pewnosci :( bylam u lekarza dal mi luteine na wywolanie po zwyklym badaniu lekarskim bo by pytal o testy wiec powiedzialam ze 3 negatywne wiec ciaze wykluczyl ale nie zrobil mi zadnego usg niewiem co zrobic musze zrobic chynba bete to jedyne co moge :(

Odnośnik do komentarza

hej bylam dzis u lekarza stwierdzila ze skoro dostalam miesiaczke po luteinie i testy wyszly negatywnie to ciazy chy ba nie ma ale ja mowie do niej ze sie zle czuje ze mam mdlosci i kuje mnie w podbrzuszu wiec skierowala mnie do szpitala niewiem co robic jutro ide do innego lekarza :( sma juz nie wiem co myslec, ja nie zrobilam bety wolalam wydac na lekarza ale nie wiem czy bylo warto :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...