Skocz do zawartości
Forum

Ile razy dziennie mężczyzna może uprawiać seks?


Gość mimimi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak może się kochać tylko raz dziennie i tłumaczy mi, że faceci tak mają, że muszą się zregenerować. Ale...żeby aż cały dzień?
Ja czasem mam ochotę już godzinę po... i nie wiem czy mam się pogodzić z tym faktem, że nici z tego czy może można jakoś temu zaradzić?
Czy też powinnam wysłać lubego do lekarza?
Jak to u was jest?

Odnośnik do komentarza

W tym wieku mężczyźni mają duże zapotrzebowanie i siły na seks. 24h odpoczynku za każdym razem to podejrzanie długo. Mój mąż jest sporo starszy od Twojego chłopaka i raczej nie można nazwać go okazem zdrowia a znacznie szybciej wypoczywa, więc nie wiem, ale chyba coś jest nie tak. Chociaż to wszystko zalezy tez od temperamentu. Może on po prostu nie ma ochoty na częstsze zbliżenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Ktosiajkgjyg

Czasami jest tak, że jeżeli mężczyzna dużo się masturbował albo masturbuje to niestety potrzebuje czas na regeneracje i to dużo czasu. Prawda jest też taka, że każdy orgazm zabiera im trochę testosteronu. No i tracą prawie 80% witamin, białek podczas każdego orgazmu.

Mają prawo być wykończeni. My jednak trochę inaczej funkcjonujemy. : )

Odnośnik do komentarza

aż się zapytałam swojego chłopaka. Stwierdził że przy 5 razie to już jest ból i to dość silny. Wiec raczej nie wierzę w to że jakiś facet może co 10 - 15 minut kochać się i to przez cały dzień. Bujdy na resorach

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Anetka1990

Heh, mój facet ma 20 lat ... i zazwyczaj po pierwszym "dojściu" wystarczy mu chwila na "chigienę" i moze kochac sie ze mna od razu a co za tym idzie stosunek jest dłuższy.. dziewczyny to nie wy macie problem to wasi faceci są do Dupy.:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...