Skocz do zawartości
Forum

Galaretowata wydzielina z pochwy a ciąża


Gość kobietka1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kobietka1212

Witam
Mam 19 lat i nie mam okresu juz 10 dni z pochwy leci mi dziwna galaretkowata wydzielina , niedawno zaczełam wspołzyc z moim chłopakiem i boje sie ze to moze byc ciąza.bardzo prosze o odpowiedz co to za wydzielina i czy to moze byc mozliwe ze jestm w ciazy dodam jeszcze ze od 2 dni strasznie bolą mnie piersi

Odnośnik do komentarza

zrob sobie test ciazowy i bedzie raczej odpowiedz, a jak nie to proponuje lekarza i usg. trudno jest okreslic co moze oznaczac wydzielina bez badania, roznie o tym mowia i inaczej to opisuja :(
ze swoich doswiadczen wiem ze raczej spozniajaca sie miesiaczka przy stosunkach bez atykoncepcji raczej sugeruje ciaze... ale trzymam kciuki za Ciebie

Odnośnik do komentarza

Ja bedac w ciazy pierwsze co nie mialam okresu, robilam testy, wychodzily negatywnie. Po 10dniach od spodziewanej miesiaczki zakrecilo mi sie w glowie, zrobilam test i ten byl pozytywny. poczekaj troche i wykonaj kolejny. Mnie piersi pozniej tez pobolewaly.

Odnośnik do komentarza

Testy ciążowe daja wiarygodny wynik dopiero ok. 2 tygodni od ryzykownego stosunku. Być może robiłaś test za wczesnie. Proponuję zrobić badanie bHCG na hormony, aby miec pewność co do ciąży.

Wydzielina z pochwy nie jest specyficznym objawem ciąży, raczej mogą to być upławy. Powinnaś z tym zgłosic się do ginekologa.

Rozpoczynając współżycie bez chęci powiększenia rodziny, nalezy pomyślec o antykoncepcji. Wizyta u ginekologa może okazac się dobrym pretekstem, żeby dowiedzieć się czegoś w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...