Skocz do zawartości
Forum

Seksowna bielizna na rozgrzanie męża


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bombila

Popieram Twoje pomysły rozgrzania męża. Sama też od czasu do czasu wymyślam takie atrakcje, choć mój mąż nie wyjeżdża. Wybieram zwykle fajne koszulki z NeverShy.pl, to dobry sklep, po mają wszystko od ręki i paczki przychodzą na następny dzień.

Odnośnik do komentarza

A ja ogolnie mysle,ze ubranie czasem jakiejs innej bielizny,nieco odwazniejszej niz ta na co dzien moze byc fajnym dodatkiem. Jest wiele sposobow na zaskoczenie partnera ale ten wydaje sie byc super!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość karmeliaa39

Doskonale rozumiem autorkę, może mieć wątpliwości, co zrobić i jaką bieliznę wybrać, aby czuć się dobrze i spodobać się mężowi. Ja nie lubię takiej wymyślnej erotycznej bielizny, źle się w niej czuję po prostu, jak to napisałyście wcześniej, "śmiesznie" i wiem, że przez to nie wywołałabym takiego efektu. Dlatego zakupiłam sobie ostatnio taki biustonosz, ale już majtki zakupiłam czarne, takie bardziej stonowane :) Mam nadzieję, że taki zestaw się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Gość martyna129

Nie wiem, czy taki skok w przebrania czysto erotyczne jest ok. Nieraz jest tak, ze moze to po prostu zniechecic partnera. Wcale nie jest to takie oczywiste, ze jak sie przebierzesz za pielegniare to maz oszaleje, bo moze sie speszyc i skutek bedzie odwrotny. Najlepiej sie ubrac w jakas subtelna bielizne, ja najczesciej kupuje na www.e-lady.pl, naprawde super jest duzo do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Twój pomysł i jak najbardziej go popieram. Faktem jest jednak, że moim zdaniem i Ty powinnaś się w tym dobrze czuć. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to ważne. Jeden z moim partnerów bardzo chciał, bym się za niego przebierała. I choć nie jestem ani wstydliwa ani pruderyjna, to jednak nie do końca dobrze czułam się wyglądając jak uczennica gimnazjum na wręczeniu dyplomu za osiągnięcia w nauce. Czułam się nieco idiotycznie, lecz to uczucie mijało wraz z czasem i potem potrafiłam sama wczuwać się w tę rolę, na ile mogłam. W każdym razie polecam Ci bardzo odrzucić wstyd, to bardzo przeszkadza w takich razach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarix

Najseksowniejsza jest prostota. Ładny, koronkowy stanik, koronkowe, delikatne stringi, pas do pończoch i oczywiście pończochy. Nie żadne kiczowate stroje, bodystockingi czy gorsety. W tym wygląda się bardziej śmiesznie niż sexownie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...