Skocz do zawartości
Forum

Astma oskrzelową w głównej mierze z przyczyn uczuleniowych


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Czy Flixotide i metmin oraz Hitaxe można stosować jednocześnie czy musi być jakiś odstęp czasowy od tych leków??Z tym podawaniem to już ZGupialam jedna Pani mówi że trzeba zachować odstęp 3 godz a inna Pani w innej aptece że można zastosować bez odstępu czasowego echh człowiek głupiej już od tych leków wyleciało mi z głowy aby dopytać lekarza po wystawieniu recepty :( moja wina a niechce zaszkodzić dziecku. Dzieko ma.leki narazie na stałe, chodzi do przedszkola przypuśćmy że podam Flixotide o 6 rano a potem o 18 to metmin musiałabym podać o 9 a raczej to nie możliwe bo dziecko już jest w przedszkolu a panie nie mogą podawać dzieciom leków w przedszkolu....a i czy po podaniu wziewy Może dziecko wyjść na dwór czy też musi poczekać, dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja nie wiem, lepiej się spytać lekarza, idź do alegologa. Ka od roku już nie biorę leków na astmę, bo zostałam wyleczona :). Byłam u pani dr Teresy Stelmasiak, która ma swój gabinet w Lublinie i ona mnie przez długi czas leczyła, no i byłam u niej też na zabiegu odczulania. To skończyło się tym, że nie potrzebuję już leków, a panią alergolog gorąco polecam.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...