Skocz do zawartości
Forum

Gość j...7

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość j...7 napisał:

Ostatnia miesiączka 26.03 18.04 pozytywny test ciążowy 4.05 wizyta u gin jest pęcherzyk ale pusty  

Przepraszam nie dodało całego postu 

Cześć. Potrzebuję chyba trochę otuchy. Dziewczyny ostatnia miesiączka 26.03 18.04 pozytywny test ciążowy 4.05 wizyta u gin jest pęcherzyk ale pusty ? z usg 4t5d z miesiączki 5t4d doktor kazał przyjść na kontrol za 2 tyg. Wczoraj wizyta pęcherzyk 1,19 na 2,29 i pusty nie ma ani ciałka żółtego ani zarodka? według usg 7t4d czy myślicie ze jest jeszcze szansa że coś się pokaże czy już tylko czekać na poronienie? Dodam tylko, że mam zrobić 2 razy bete i wtedy kontaktować się z lekarzem. 

Macie jakieś doświadczenia w takiej sytuacji? 

Czy jeśli nie było ciałka żółtego to nie ma już szansy na zarodek?

 

Beta z czwartku 27915

Dzisiejsza tj. Poniedziałek 33312

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość daria napisał:

jakie jest pytanie? nie zadałaś pytania, więc odsyłam na stronkę o planowaniu potomstwa naturalnaplodnosc.pl

Przepraszam nie dodało całego postu 

 

Cześć. Potrzebuję chyba trochę otuchy. Dziewczyny ostatnia miesiączka 26.03 18.04 pozytywny test ciążowy 4.05 wizyta u gin jest pęcherzyk ale pusty ? z usg 4t5d z miesiączki 5t4d doktor kazał przyjść na kontrol za 2 tyg. Wczoraj wizyta pęcherzyk 1,19 na 2,29 i pusty nie ma ani ciałka żółtego ani zarodka? według usg 7t4d czy myślicie ze jest jeszcze szansa że coś się pokaże czy już tylko czekać na poronienie? Dodam tylko, że mam zrobić 2 razy bete i wtedy kontaktować się z lekarzem. 

 

Macie jakieś doświadczenia w takiej sytuacji? 

 

Czy jeśli nie było ciałka żółtego to nie ma już szansy na zarodek?

 

 

 

Beta z czwartku 27915

 

Dzisiejsza tj. Poniedziałek 33312

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...