Skocz do zawartości
Forum

Kobiety nie myślą o seksie bo mają zaspokajaczy


Gość prawiczek42

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawiczek42

Kobiety wybierają sobie jakieś 5% mężczyzn do seksu, reszcie mówią jacy to są zboczeńcy, którzy są często prawiczkami na całe życie, śmieją sie z nich bezustannie, przez co ich wyglad staje sie ohydny, wtedy wyśmiewają sie jeszcze bardziej. Myślą, że gorszego głąba już nie mogłobyć, a wcześniej waliły go wszystkie wałkiem, bo nie chciałbyć bankomatem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość prawiczek42 napisał:

Myślą o rzeczach wartościowych, jak dom, pieniądze, które trudno zdobyć, bo trzeba sie namęczyć, co zrobią faceci. Facet - def. osoba od roboty.

 

Frajer I parówa 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 16:47, Gość prawiczek42 napisał:

Myślą o rzeczach wartościowych, jak dom, pieniądze, które trudno zdobyć, bo trzeba sie namęczyć, co zrobią faceci. Facet - def. osoba od roboty.

 

Tak bo ty bezrobotny i to wina kobiet, pieniądze się zarabia a nie zdobywa.

W dniu 23.05.2022 o 17:01, Gość prawiczek42 napisał:

Kobiety wybierają sobie jakieś 5% mężczyzn do seksu, reszcie mówią jacy to są zboczeńcy, którzy są często prawiczkami na całe życie, śmieją sie z nich bezustannie, przez co ich wyglad staje sie ohydny, wtedy wyśmiewają sie jeszcze bardziej. Myślą, że gorszego głąba już nie mogłobyć, a wcześniej waliły go wszystkie wałkiem, bo nie chciałbyć bankomatem.

No tak 5% mężczyzn zostaje mężami i partnerami a reszta prawiczkami uśmiałam się, tak wygląd się psuje od śmiania żałosne, widać że głąb napisał

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek42
36 minut temu, Gość gość napisał:

No tak 5% mężczyzn zostaje mężami i partnerami a reszta prawiczkami uśmiałam się

Seks w małżeństwie sie nie liczy, ja pisze o wolnym seksie i w dużych ilościach z przynajmiej większą liczbą jak jedna partnerka, taki seks ma 5% mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość prawiczek42 napisał:

Seks w małżeństwie sie nie liczy, ja pisze o wolnym seksie i w dużych ilościach z przynajmiej większą liczbą jak jedna partnerka, taki seks ma 5% mężczyzn.

Większość moich kolegów ma taki seks, jesteś zwykłą ciamajdą, czas to przyjąć do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Gość Mężczyzna
W dniu 24.05.2022 o 19:48, Gość prawiczek42 napisał:

Seks w małżeństwie sie nie liczy, ja pisze o wolnym seksie i w dużych ilościach z przynajmiej większą liczbą jak jedna partnerka, taki seks ma 5% mężczyzn.

Sprowadzasz seks do zwykłej kopulacji, zaspokajania swojej chuci. Obdzierasz go z wszelkich uczuć, pasji i namiętności, a więc z tego, co w seksie jest najpiękniejsze. Skoro nigdy go nie zaznałeś, nie poczułeś na własnej skórze, o czym mówię. A szkoda, bo warto. Nie dostajesz seksu (może właśnie z powyższej przyczyny?), więc przelewasz swoją gorycz na kobiety. Co właściwie chcesz tym osiągnąć? Myślisz, że w ten sposób zmienisz swój los? Nie tędy droga. Większość kobiet ma zupełnie inne podejście do seksu niż mężczyźni. Jest to uwarunkowane BIOLOGICZNIE. Rozumiesz? Jest na ten temat wiele literatury, temat dość obszernie zbadany naukowo. Zainteresuj się, poczytaj, na pewno na tym skorzystasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...