Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem, otóż na koniec kwietnia była mała akcja z partnerem stosunek przerywany.

Dziś miałam zamiar zrobić test, bo okres niestety nie przyszedł jest 6 dni spóźnienia, ale tak wyszło że nie udało mi się zrobić testu bo chyba musiałam go zostawić w sklepie ? dziś kupię i czy jest sens robić test popołudniu jak wrócę z pracy ?

Czy czekać do rana. Jak narazie to boli mnie podbrzusze jak na okres, ale nie pojawia się.

Moje cykle trwają 28-35 dni, ostatnie dwa były jak w zegarki.

Do ginekologa umówiłam wizytę, ale dopiero za dwa tygodnie. Ja to tego czasu zwariuję.

Co najbardziej mnie martwi to ten dziwny ból brzucha, bo raz boi prawa strona raz lewa. Nie jest to jakiś mocny ból, a raczej takie kłucie. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Moje długotrwałe bóle w dole brzucha lekarze bagatelizowali przez bardzo długi czas, zwalając na stres, młody wiek i złą dietę. Dopiero podczas wizyty w CMP Gocław, super ginekolog zdiagnozował u mnie endometriozę. Zaczęłam leczenie, widzę efekty, cieszę się życiem. Nie dość że badanie było szybkie i delikatne, otrzymałam również wsparcie i odpowiednie zalecenia. Polecam tą placówkę każdej kobiecie, która boryka się z podobnymi problemami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...