Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie krążka antykoncepcyjnego


Gość r...4

Rekomendowane odpowiedzi

Od 18 roku życia stosuję krążki antykoncepcyjne (najpierw polaring, potem nuvaring). Już od dłuższego czasu krwawienie z odstawienia występowało u mnie zawsze 3 dni po wyjęciu krążka (sobota), krwawienie to jest bardziej skąpe niż miesiączka, którą miałam przed stosowaniem antykoncepcji i wiem, że jest to normalne, jednak w tym miesiącu, chociaż zaczęłam krwawić również w sobotę, to krwawienie jest zdecydowanie bardziej skąpe, wręcz bardziej przypomina plamienie. Czy jest to powód do niepokoju? Dodam, że w tym miesiącu dokuczała mi bolesność piersi, przede wszystkim sutków...

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem metoda objawowo termiczna spełnia tak samo swoje zadanie jak inna forma antykoncepcji. Do kontroli cyklu uzywam monitora płodności Afrodyta Smart i dokłandie wiem kiedy mam dni płodne i wtedy stosujemy mechniczna ochronę

Odnośnik do komentarza

Hormony to nic dobrego. cykle wystarczy kontrolować, to jest źródło wiedzy o zdrowiu kobiety. Fajny jest monitor płodności do wyznaczania dni płodnych Afrodyta Smart z apką na tel. W dni płodne mechaniczne zabezpieczenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...