Skocz do zawartości
Forum

Wybór opaski życia


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Comarch z prostego powodu, nie ma dodatkowych płatności. Płacisz raz za opaskę i masz spokój. Dostęp do aplikacji jest darmowy i nie masz żadnych obowiązkowych miesięcznych płatności, a przy tym jakość wykonania jest na naprawdę wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2022 o 10:26, Gość Nikola napisał:

Comarch z prostego powodu, nie ma dodatkowych płatności. Płacisz raz za opaskę i masz spokój. Dostęp do aplikacji jest darmowy i nie masz żadnych obowiązkowych miesięcznych płatności, a przy tym jakość wykonania jest na naprawdę wysokim poziomie.

A długo już ma Pani tą opaskę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:58, Gość Justyna napisał:

Szybkie pytanie - która opaska życia (to te dla starszej osoby) lepsza według Was: Locon, Sidly czy Comarch

Sidly albo Comarch - tutaj zdania są podzielone, ale na ogół pozytywne. Obie mają podobne funkcje, są wysokiej jakości i z tego, co wiem to są bardzo proste w obsłudze, więc której nie wybierzesz - będziesz zadowolona

Odnośnik do komentarza
Gość Bartłomiej

No dobra, ale najważniejsze - jak reaguje starsza osoba na takiego typu urządzenie? Pozytywnie/negatywnie? Trudno jest opanować? Jak dla mnie to największa możliwa obawa przed tego typu urządzeniami.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 02:52, Gość Bartłomiej napisał:

No dobra, ale najważniejsze - jak reaguje starsza osoba na takiego typu urządzenie? Pozytywnie/negatywnie? Trudno jest opanować? Jak dla mnie to największa możliwa obawa przed tego typu urządzeniami.

Tutaj właśnie to jest fajne, że sama opaska została tak zaprojektowana, że jest serio prosta w obsłudze dla starszej osoby. U mnie tata nie ma żadnego problemu, a był typowym gościem anty technologia. Ogarnął dosłownie po jednym dni już wszystkie funkcje.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria Włodarzyk
W dniu 22.05.2022 o 23:55, Gość Wiktor napisał:

A długo już ma Pani tą opaskę?

U nas mam już 7 miesięcy i do tej pory nie narzekaliśmy, nawet na baterię, która cały czas trzyma tak samo. Ogolnie produkt polecam, odkąd go mam moja mama czuje sie duzo bardziej bezpiecznie ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2022 o 20:33, Gość Bartosz napisał:

A ja najbardziej zastanawiam się czy wybrać już opaske od Comarch czy Sidly i dalej mam mętlik w głowie, a chce wybrać jak najlepiej dla swojego taty

Obie są bardzo dobrej jakości, więc w ogólnym rozeznaniu prawdopdobonei której nie wybierzesz to będziesz zadowolony. Osobiście wybrałbym Comarch, ale to tylko z powodu płatności - nie mają potem żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:58, Gość Justyna napisał:

Szybkie pytanie - która opaska życia (to te dla starszej osoby) lepsza według Was: Locon, Sidly czy Comarch

Wybierz Comarch, tamte też są spoko wykonane i mają podobną ilość funkcji, ale tu płacisz tylko raz i nie masz żadnych dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2022 o 21:35, Gość Damian napisał:

Obie są bardzo dobrej jakości, więc w ogólnym rozeznaniu prawdopdobonei której nie wybierzesz to będziesz zadowolony. Osobiście wybrałbym Comarch, ale to tylko z powodu płatności - nie mają potem żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.

Potwierdzam, u Comarch masz np. darmowy dostęp do aplikacji mobilnej i nie ma dodatkowych płatności za dodatkowe funkcje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2022 o 22:41, Gość Nikola napisał:

3 miesiące i do tej pory nie ma na co narzekać ?

 

Mi poleciła opaskę znajoma, też mam ją już prawie 3 miesiące i jestem zadowolona. Jedynie na początku byłam przestraszona, czy moja mama, aby ogarnie takie urządzenie, ale w sumie po kilku dniach już było ok. Wariant z kartą SIM mi się podoba, nawet gdybym brała drugą opaskę to też bym taką wzięła.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:58, Gość Justyna napisał:

Szybkie pytanie - która opaska życia (to te dla starszej osoby) lepsza według Was: Locon, Sidly czy Comarch

Jak dla mnie comarch, tylko i wyłącznie dlatego że płacisz raz. Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów dla klientów

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Oliwia napisał:

Jak dla mnie comarch, tylko i wyłącznie dlatego że płacisz raz. Nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów dla klientów

A jak wygląda sytuacja ze starszą osobą? U mnie ojciec jest przeciwny temu zakupowi, bo mówi, że on totalnie nie będzie ogarniać takich "technologicznych" sprzętów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2022 o 12:25, Gość Anka napisał:

A to ja dodam od siebie, że apka na telefon jest naprawde fajnie zrobiona. Płynnie chodzi na telefonie, więc gdy ja jestem w pracy to i tak mam praktycznie wszystko na bieżąco pod kontrolą. 

No i najważniejszy jest fakt, że dostęp do niej jest w pełni darmowy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...