Skocz do zawartości
Forum

Co byście wybrali dla starszej osoby na prezent?


Gość Kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej

Mam dwa pomysły, albo zrobić album ze zdjęciami z całą rodziną i wręczyć taki upominek w gronie najbliższych. Ważne żeby na zdjęciach oczywiście była starsza osoba i dodać jakiś kreatywny napis, np. Gdyby nie Ty, nie było by nas ?

Drugi pomysł to opaska życia, u mnie mamy ją dla mojej mamy i jesteśmy zadowoleni, to takie urządzenie, które pomaga na co dzień, szczególnie gdy starsza osoba często musi zostać w domu. Na rynku jest kilka firm - Comarch, Sidly, Locon, wiec jest z czego wybierac ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2022 o 10:25, Gość Andrzej napisał:

Mam dwa pomysły, albo zrobić album ze zdjęciami z całą rodziną i wręczyć taki upominek w gronie najbliższych. Ważne żeby na zdjęciach oczywiście była starsza osoba i dodać jakiś kreatywny napis, np. Gdyby nie Ty, nie było by nas ?

Drugi pomysł to opaska życia, u mnie mamy ją dla mojej mamy i jesteśmy zadowoleni, to takie urządzenie, które pomaga na co dzień, szczególnie gdy starsza osoba często musi zostać w domu. Na rynku jest kilka firm - Comarch, Sidly, Locon, wiec jest z czego wybierac ?

Tutaj mogę potwierdzić z opaskami. Sam kupiłem dla swojej mamy opaskę od Comarch i jesteśmy zadowoleni. Bardzo fajna jakość wykonana i przydatne funkcje takie jak lokalizator GPS lub mierzenie tętna

Odnośnik do komentarza
Gość Norbert
W dniu 21.05.2022 o 10:25, Gość Andrzej napisał:

Mam dwa pomysły, albo zrobić album ze zdjęciami z całą rodziną i wręczyć taki upominek w gronie najbliższych. Ważne żeby na zdjęciach oczywiście była starsza osoba i dodać jakiś kreatywny napis, np. Gdyby nie Ty, nie było by nas ?

Drugi pomysł to opaska życia, u mnie mamy ją dla mojej mamy i jesteśmy zadowoleni, to takie urządzenie, które pomaga na co dzień, szczególnie gdy starsza osoba często musi zostać w domu. Na rynku jest kilka firm - Comarch, Sidly, Locon, wiec jest z czego wybierac ?

Panie Andrzeju! Ciekawy pomysł, jednak najbardziej zastanawia mnie fakt - ile już Pan tej opaski używa i w jakiej ona jest cenie?

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej
W dniu 23.05.2022 o 22:38, Gość Norbert napisał:

Panie Andrzeju! Ciekawy pomysł, jednak najbardziej zastanawia mnie fakt - ile już Pan tej opaski używa i w jakiej ona jest cenie?

My opaskę używamy już od ponad 6 miesięcy i tak jak pisałem, jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Wybraliśmy produkt od firmy Comarch. Opaska kosztuje mniej niż 500zł i nie masz żadnych dodatkowych kosztów, więc dzieląc to na ilość dni jakie ma opaska służyc (kilka lat) to nie jest jakiś duży wydatek ?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartosz
W dniu 26.05.2022 o 02:49, Gość Zuzia napisał:

Na urodziny to kup albo album ze zdjęciami albo właśnie tę opaskę (sidly/comarch). Podejdziesz do tematu kreatywnie, a dodatkowo zapewnisz bezcenne poczucie bezpieczeństwa bliskiej osobie ?

Tutaj mogę dodać od siebie i potwierdzić - jestem sam pozytywnie zaskoczony z opaską życia od comarch. Kupiłem dosłownie za namową znajomej pół roku temu i w rodzinie jesteśmy zadowoleni, ilość funkcji i jakość wykonania są wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Gość Kacpereek
5 minut temu, Gość Bartosz napisał:

Tutaj mogę dodać od siebie i potwierdzić - jestem sam pozytywnie zaskoczony z opaską życia od comarch. Kupiłem dosłownie za namową znajomej pół roku temu i w rodzinie jesteśmy zadowoleni, ilość funkcji i jakość wykonania są wart swojej ceny.

Dokładnie + od Comarch nie masz ukrytych dodatkowych kosztów. U mnie osobiscie najbardziej lubie te opacje z numerem telefonu - moja mama może bez problemu w każdej chwili szybko się ze mną skontaktować.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2022 o 19:32, Gość Kacpereek napisał:

Dokładnie + od Comarch nie masz ukrytych dodatkowych kosztów. U mnie osobiscie najbardziej lubie te opacje z numerem telefonu - moja mama może bez problemu w każdej chwili szybko się ze mną skontaktować.

Potwierdzam, u nas mamy dwie opaski - obie z tym wariantem z kartą SIM. Sprawdzają się bardzo fajnie, osobiście poleciłem nawet znajomej i tez teraz ją kupili, czekam na jej pierwsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2022 o 10:25, Gość Andrzej napisał:

Mam dwa pomysły, albo zrobić album ze zdjęciami z całą rodziną i wręczyć taki upominek w gronie najbliższych. Ważne żeby na zdjęciach oczywiście była starsza osoba i dodać jakiś kreatywny napis, np. Gdyby nie Ty, nie było by nas ?

Drugi pomysł to opaska życia, u mnie mamy ją dla mojej mamy i jesteśmy zadowoleni, to takie urządzenie, które pomaga na co dzień, szczególnie gdy starsza osoba często musi zostać w domu. Na rynku jest kilka firm - Comarch, Sidly, Locon, wiec jest z czego wybierac ?

Fajny pomysł z tą opaskę dla starszej osoby na prezent, sam przejrzałem te 3 firmy i wczoraj kupiłem od Comarch. Dam znać jak przyjdzie ?

Odnośnik do komentarza

Albo można bardziej klasycznie podejść do tematu - coś dobrego do spożycia. Starsza osoba to może jakiś "zdrowotny" upominek. Dla starszego pana jak znalazł będzie sok z granatu albo nawet eliksir z granatu. Bardzo gustownie się to prezentuje, a na pewno lepsze od bardzo klasycznej butelki alkoholu. Dla starszej pani... bardziej skomplikowana sprawa. Różne są gusta i potrzeby. Może jakieś kosmetyki, ale może na przykład kolagen - i na stawy i na skórę . Starsze Panie mają z tym problemy, a taki preparat z kolagenem czy to kosmetyk czy do spożycia, zawsze będzie mile widziany. A opaska też może być. Jak się zna osobę, to trafną decyzję łatwiej podjąć.

Edytowane przez Gaba
Odnośnik do komentarza


Myślę, że dobrym prezentem będzie pościel. A ponieważ wiadomo, że osoby starsze cenią jakość i trwałość, to warto kupić pościel premium, taką jak oferuje firma Estella  https://estella.eu . Na pewno wybierzesz  tam pościel, która będzie idealnym prezentem. Mają tam duży wybór pościel jeśli chodzi o materiał (satyna, flanela, adamaszek, bawełna, bio-bawełna), kolory i rozmiary. Materiały z których pościel jest szyta, są starannie dobierane, bezpieczne dla osob nawet o wrażliwej skórze, zapewniają pełny komfort snu.

 

Odnośnik do komentarza

My długo myśleliśmy nad prezentem, początkowo chcieliśmy jakiś zestaw ziołowych herbat, ale zdecydowaliśmy, że kupimy poduszki puchowe. Na https://www.luksusowysen.pl/poduszki-puchowe zamówiłam dwie poduszki z puchu gęsiego antyalergiczne i oprócz niskiej ceny, jest naprawdę wygodna. Osobiście jakbym wybierała prezent będąc na twoim miejscu zdecydowałabym się również na jakieś akcesoria zdrowotne. Starsze osoby potrzebują wsparcia, dlatego kupno takiej poduszki w przypadku mojej babci się sprawdziło. Od czasu, kiedy na niej śpi, to nie budzi się już w nocy z kichaniem, a przesypia całą noc i w ciągu dnia ma więcej energii. Uważam, że nawet nie musi to być specjalna okazja, a po prostu prezent od wnuczka bez okazji.

Odnośnik do komentarza

Też bym postawiła na pościel. Jest to prezent dobrej jakości, konkretny i jednoczesnie praktyczny. A z doświadczenia wiem,z e starsze osoby lubią właśnie takie prezenty ?

Sugeruję poszukać firmy konkretnej, dzięki temu pościel będzie służyła długie lata:

https://www.calvado.com/sypialnia/posciel/kolekcja/curt_bauer.html

Świetną pościel ma firma Curt Bauer. 

9030_cherry_0242_melody-rose_cs1_1_1_1_1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...