Skocz do zawartości
Forum

Opaski życia


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Opaski życia to fajna sprawa dla osoby starszej zawsze, gdy ona musi zostać sama w domu, a tymbardziej gdy ta sytuacja się powtarza. Na rynku masz do wyboru (według mnie) dwie najlepsze możliwości - Locon i Comarch. Poczytaj sobie opinie, wejdź na stronę i zobacz, która Ci bardziej pasuje. Osobiście używamy od Comarch, ale nie widzę też nic złego w tej drugiej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:45, Gość Kacper napisał:

Witam, czy ma ktoś doświadczenia z opaskami życia? Dużo teraz na rynku z tego, co widzę i sam już nie wiem co o tym sądzisz, bo zdania się podzielone.

Ogólnie temat jest wart zainteresowany, bo coraz częściej starsze osoby muszą same zostać w domu. Ogarnij sobie na rynku Comarch lub Sidly - te dwie są według mnie najbardziej warte zainteresowania, bo prezentują bardzo dobry poziom ?  Daj znać, czy wybrałeś ?

Odnośnik do komentarza
Gość Robercik
W dniu 21.05.2022 o 10:21, Gość Kamil napisał:

Opaski życia to fajna sprawa dla osoby starszej zawsze, gdy ona musi zostać sama w domu, a tymbardziej gdy ta sytuacja się powtarza. Na rynku masz do wyboru (według mnie) dwie najlepsze możliwości - Locon i Comarch. Poczytaj sobie opinie, wejdź na stronę i zobacz, która Ci bardziej pasuje. Osobiście używamy od Comarch, ale nie widzę też nic złego w tej drugiej.

A pan ile już tej opaski używa?

Odnośnik do komentarza
Gość Robercik
22 godziny temu, Gość Roman napisał:

Ogólnie temat jest wart zainteresowany, bo coraz częściej starsze osoby muszą same zostać w domu. Ogarnij sobie na rynku Comarch lub Sidly - te dwie są według mnie najbardziej warte zainteresowania, bo prezentują bardzo dobry poziom ?  Daj znać, czy wybrałeś ?

No ok, ale jednak przynajmniej mi wydaje się sporo 500zł prawie za taki sprzęt? Czemu jest tyle warty? Pytam z ciekawości, bo sam się zastanawiam jednak trochę to przerasta mój budżet.

Odnośnik do komentarza
Gość Przemysław
W dniu 23.05.2022 o 22:32, Gość Robercik napisał:

No ok, ale jednak przynajmniej mi wydaje się sporo 500zł prawie za taki sprzęt? Czemu jest tyle warty? Pytam z ciekawości, bo sam się zastanawiam jednak trochę to przerasta mój budżet.

Zależy jak na to spojrzysz. Jeśli byś kupił i po miesiącu zrezygnował to faktycznie może być to nietrafiony wydatek, ale taki sprzęt kupujesz raczej z zamysłem na rok/lata, więc podziel sobie jednorazowo 500zł np. na 2 lata - koszt poniżej złotówki na dzień, a zapewniasz dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, co raczej ma znacznie większa wartość. A opaska od Comarch kosztuje nawet mniej niż 500zł. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2022 o 02:41, Gość Łukaszek napisał:

A jak wygląda dostęp do aplikacji? Darmowy/płatny - podobno często tak robią firmy żeby takie dodatkowe płatności ukryć.

Zależy jaką opaskę wybierzesz, od jakiej firmy. Comarch zapewnia Cię, że nie masz dodatkowych płatności. Płacisz raz za produkt i to tyle, dlatego sam mogę polecić, bo mamy od pół roku te opaske. Faktycznie, dostęp do aplikacji jest darmowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Gracjan

Opaski życia to jest naprawdę dobra inwestycja w bezpieczeństwo i komfort dla starszej osoby. Jeśli ktoś się zastanawia to według mnie powinien na próbę kupić i spróbować. Nie jest to kolosalny koszt, a naprawdę zobaczysz, że w perspektywie czasu warto.

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej
W dniu 30.05.2022 o 20:15, Gość Gracjan napisał:

Opaski życia to jest naprawdę dobra inwestycja w bezpieczeństwo i komfort dla starszej osoby. Jeśli ktoś się zastanawia to według mnie powinien na próbę kupić i spróbować. Nie jest to kolosalny koszt, a naprawdę zobaczysz, że w perspektywie czasu warto.

Mogę powietwierdzić, na rynku jest kilka bardzo fajnych firm. Przydatne urządzenia w życiu codziennym

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:45, Gość Kacper napisał:

Witam, czy ma ktoś doświadczenia z opaskami życia? Dużo teraz na rynku z tego, co widzę i sam już nie wiem co o tym sądzisz, bo zdania się podzielone.

Spoko, opaska długo trzyma bateria i sam fakt, że jest bardzo dobrze wykonana przemawia na jej plus. Ogólnie w takiej cenie według mnie warto.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.06.2022 o 19:43, Gość Franek napisał:

Spoko, opaska długo trzyma bateria i sam fakt, że jest bardzo dobrze wykonana przemawia na jej plus. Ogólnie w takiej cenie według mnie warto.

Potwierdzam, bateria naprawdę trzyma fajnie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:45, Gość Kacper napisał:

Witam, czy ma ktoś doświadczenia z opaskami życia? Dużo teraz na rynku z tego, co widzę i sam już nie wiem co o tym sądzisz, bo zdania się podzielone.

Szczerze warto, naprawdę warto. Za tę cenę taka jakość wykonania i ilość funkcji jest naprawdę zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.06.2022 o 21:07, Gość Irek napisał:

A u mnie w domu mamy opaskę Locon, a mój brat kupił dla swojej teściowej od Comarch. Według mnie nie ma większej różnicy, obie są dobrej jakości. 

My używaliśmy tylko tej od Comarch i warto. Płacisz raz za produkt serio wykonany wysokiej jakości. Funkcje typu lokalizator GPS albo mierzenie tętna/kroków działają dokładnie, więc tez na plus.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.06.2022 o 12:02, Gość Michał napisał:

My używaliśmy tylko tej od Comarch i warto. Płacisz raz za produkt serio wykonany wysokiej jakości. Funkcje typu lokalizator GPS albo mierzenie tętna/kroków działają dokładnie, więc tez na plus.

Mogę to potwierdzić. W wielu innych firmach jest masa ukrytych dodatkowych płatności np. z aplikację. Tutaj wszystko masz od razu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:45, Gość Kacper napisał:

Witam, czy ma ktoś doświadczenia z opaskami życia? Dużo teraz na rynku z tego, co widzę i sam już nie wiem co o tym sądzisz, bo zdania się podzielone.

Comarch lub Sidly - poczytaj sobie, według mnie bardzo fajnie wybory na rynku, której nie wybierzesz będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...