Skocz do zawartości
Forum

Gość a...6

Rekomendowane odpowiedzi

Urodzilam 4 miesiace temu i moj okres wrocil 6 tygodniu po porodzie mimo ze karmie piersia. Od 2 miesiecy biore jednofazowe tabletki antykoncepcyjne. Na poczatku czulam sie tak jakbym miala dostac okres i bylam wrazliwa na zapachy i bylo mi czasem niedobrze. Po pierwszym opakowaniu zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie wiec zaczelam brac drugie opakowanie. Wczesniejsze sympomy przeszly ale od prawie 3 tygoni plamie czasem mocniej czasem slabiej i jestem zmeczona a takze kreci mi sie w glowie przy wstawaniu, nie wspomne ze wlosy mi wypadaja garsciami. Na opakowaniu tabletek jest napisane ze krawienie nie powinno wystepowac albo moze byc nie regularne. Jak dlugo powinno trwac? Nie wiem czy odstawic calkowicie tabletki czy kontynuowac nastepne opakowanie. Zostaly mi 3 tableki z obecnego cyklu. Powiem ze wczesniej nigdy nie mialam zebym tak sie czula a anytkoncji hormonalnej nie bralam przez ok 10 lat. Czy hormony te moga wplynac tez na dziecko ?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to hormony to nic dobrego. Kontrola płodności i mechaniczne zabezpieczenie zdecydowanie wystarcza i nie wpływa negatywnie na zdrowie. Do wyznaczania dni płodnych fantastyczny i dokładny jest termometr owulacyjny Cyclotest MySense, szczerze polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...