Skocz do zawartości
Forum

Co dalej ? Prośbą o radę


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry . Opiszę krótko swoją historię i bardzo proszę o rady bo jednak patrząc z boku na sytuację łatwiej ocenic ją obiektywnie. 

Prawie 2 lata mam kontakt z facetem regularnie się spotykaliśmy,z zewnątrz wydałoby się para. Kontakt byl dzień w dzień poza wyjazdami do pracy (praca na statku gdzie wyjezdzal na kilka miesiecy) . Teraz podczas ostatniego wyjazdu cos sie zmieniło i ten kontakt bardzo się ograniczył. Myślę że ma na to wplyw pewna osoba -jego kolezanka. Chociaż zawsze twierdził że z nikim nie pisze ,ale który facet by Się przyznał? Jak zapytalam go o tę dziewczynę powiedział że widzial ja ostatnio rok temu i że nie mają kontaktu. Według mnie to kłamstwo bo jakis czynnik musiał mieć na to wpływ że nasza znajomość zaczęła się  sypać . Widze ze jest.online kiedy ona też wiec jestem pewna ze piszą jednak nie mam na to dowodów . Obserwuje ich długi czas i wiem że to już nie może być przypadek. Poza tym ta.zmiana zachowania.... poświęciłam czas na te znajomosc I chce znac prawde. Zastanawiam się czy napisac do niej wiadomość i powiedzieć jaka jest sytuacja ze się spotykaliśmy i zapytać czy mają kontakt.Gdy wyjeżdżał do pracy kolejny raz rozstaliśmy się w dobrych relacjach. Boję się tego ruchu i pisania do tej dziewczyny bo nie wiem jaka będzie jej reakcja.  Z drugiej strony może otworzy przy okazji jej oczy ta wiadomością i będzie wiedziała że z kims się spotykal. Myślę że ona nawet nie wie o istnieniu mojej osoby bo w żadnych portalach społecznościowych nie dodawaliśmy razem zdjęć więc pewnie myslala ze caly czas byl wolny a nie sądzę żeby jej o mnie powiedział. Nie wiem co robić.  Chcę się czegoś dowiedzieć ,ta ciekawosc nie daje mi spokoju a z drugiej strony nie chce się pogrążyć i wyjść na jakas niezrownowazona psychicznie w oczach tek dziewczyny jednak uważam że to będzie jedyne rozwiązanie aby coś w tej sprawie wyjaśnić....

Odnośnik do komentarza

Masz kilka opcji:

1. Wal prosto z mostu i zapytaj się jej "czy on cię (czyli koleżankę) lubi?" Albo "czy on to jej 'crush'?(ktoś kto się komuś podoba)?potem spytaj się tego chłopaka "czy jest gotowy na 'bycie z tobą' (może wtedy, jeżeli rozmawia z tą dziewczyną,to jego sumienie się odezwie i rzeczywiście przemyśli to że w ogóle dopuszcza do siebie inną dziewczynę)?  

Uwaga zastanów się czy ten chłop nie ma żadnych kompleksów bo możliwe że 'zbiera dziewczyny' podrywa je żeby potem czuć się jak "samiec alfa". Może cię manipulować. 

2. Nie pisz do niego pierwsza nawet jeżeli będziesz chciała. Czekaj aż on zrobi to pierwszy. W ten sposób stawiasz się na pedestale. To ty tu jesteś najważniejsza,czujesz się najważniejsza i to czyni cię bardziej atrakcyjną.  Polecam książkę "potęga podświadomości" Joseph Murphy 

3. Pamiętaj o punkcie 2 

4. Bądź wobec nich asertywna 😉

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jesteś zaniepokojona tą sytuacją i chciałabyś poznać prawdę. Jednak napisanie do tej dziewczyny może być ryzykowne i skomplikowane. Zamiast tego, zastanów się, czy nie możesz po prostu porozmawiać bezpośrednio z tym facetem. Wyraź swoje obawy i pytania i spróbuj dowiedzieć się, co się stało i dlaczego kontakt się zmienił. Otwarta i szczera rozmowa może być lepszym sposobem na rozwiązanie sytuacji niż kontaktowanie się z jego koleżanką.


 

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...