Skocz do zawartości
Forum

Wanna wolnostojąca w niewielkiej łazience


Gość Feather

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w małej łaziennce wanna wolnostojąca zda egzamin? Czy lepiej zdecydować się na standardową wanne do zabudowy? I co najważniejsze, na jaką wanne się zdecydować akrylową czu stalową a może żeliwną? Zależy mi, żeby trzybała długoooo ciepło.

 

Odnośnik do komentarza

Wolnostojąca jest super, ale musi być przestrzeń, aby robiła wrażenie. W małych pomieszczeniach nie bedzie widać jej uroku, a trzeba sie liczyć z kosztem ok 3 tys zł. I to jeśli kupisz w markecie, a nie w mniejszych skleapch (gdzie często takie designerskie wanny wolnostojące są o wiele droższe).

Ogólnie po wannę, pozostałe wyposazenie i projektowanie łazienki warto będzie wybrać się do Leroy Merlin. Projekt łazienki kosztuje 200 zł, ale nie patrz się na cenę bo potem odliczana jest od zakupu materiałów remontowych (a przecież musisz je kupić). 

Projektowali mi łazienkę w salonie w Gdańsku, nie wiem jak jest w innych miastach ale ze swojego projektu jestem bardzo zadowolona ?

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie wanny i ich dobór to temat rzeka. Wszystko zależy od tego, jak masz rozmieszczone inne elementy łazienki. Jak chcesz zaoszczędzić miejsce, to wanna przyścienna, ale w dzisiejszych czasach ważny też jest design wanny. Przecież nie wstawisz zwykłej wanny do luksusowo urządzonej łazienki. Generalnie polecam czytać tu https://olazience.pl/jaka-wanne-wybrac-poradnik-dla-kupujacych/ bo oni opisali każdy możliwy scenariusz. Tam masz nawet marki wanien, które są sprawdzone więc polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...