Skocz do zawartości
Forum

Garnki żeliwne?


Gość Gosha

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

poszukuję garnki - ale chciałabym jednak kupić takie porządne...moja babcia miała kiedyś garnki żeliwne - nie do zdarcia. Wiem, że teraz także produkuje się garnki żeliwne - ale czy one są także takie wytrzymałe, jak te sprzed kilkudziesięciu lat? Cenowo wypadają dosyć drogo (mówię o tych lepszych??) - ale właśnie jak z jakością i wytrzymałością?? Ma może ktoś z Was garnki żeliwne w domu?

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

pewnie, że są teraz także dobre garnki żeliwne - sama mam taki komplet...kosztował majątek, bo prawie 2 tysiące, ale wg mnie - warto! Nic się nie przypala, garnki się nie "łupią" - mam je przeszło 2 lata i nic się z nimi nie stało. Aha, mam kuchnię indukcyjną - działają z nią perfekcyjnie. Przed zakupem sprawdź/dopytaj się, czy na pewno działają na tym rodzaju kuchni, który Ty masz u siebie w domu.

Odnośnik do komentarza

Ja bym jeszcze do garnków żeliwnych dodał patelnię żeliwną, a najlepiej dwie - większą oraz mniejszą. Na takich patelniach żeliwnych genialnie się smaży! Jest o wiele inna temperatura oraz jej rozkład i nic, przynajmniej mi, się nie przypala. Ja mam sprzęt firmy Berlinger - ot taka średnia półka, bowiem są i takie garnki, które kosztują po przeszło tysiąc złotych za sztukę - np Le Creuset, o ile dobrze kojarzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...