Skocz do zawartości
Forum

Gość e...z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj skończyłam brać ostatnią tabletkę placebo tabletek Daylette. Jest to moje drugie opakowanie. W zeszłym miesiącu dużo plamilam, a krwawienie dostałam na drugi dzień po przyjęciu ostatniej tabletki. Wypada to na dzień dzisiejszy jednak trochę martwię się ponieważ do pełnego stosunku doszło na początku opakowania 3 kwietnia. Lekarz powiedział mi przy przypisywaniu leku, że jakby taka sytuacja miała miejsce mam się nie martwić. Tabletki brałam regularnie, nie wystąpiły wymioty bądź biegunka. Miałam covida w połowie miesiąca, ale nie przyjmowałam żadnych antybiotyków jedynie np Gripex gdzie czytałam że nie osłabia działania tabletek. W ostatnich dniach miałam uczucie mokrosći i wydzielało się trochę ciągnącego się przezroczysto białego śluzu jak w dni płodne. Jak wygląda sytuacja? Test ciążowy zrobiłam przy 3 tabletce placebo, 21 dni po pełnym stosunku -negatywny czy podczas stosunku 3.04 byłam zabezpieczona ? Czy jest się czym martwić czy tak się może zdarzyć ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

jak bierzesz antykoncepcję hormonalną to nie masz dni płodnych.skoro lekarz kazał się nie martwić, to nic innego tu nie przeczytasz, jak - nie martw się. Jak jednak tak bardzo sie przejmujesz to zastanów się nad zmianą metody antykoncepcji. U mnie sprawdza sie naprawde świetnie metoda objawowo termiczna z komputerem cyklu Cyclotest MyWay

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...