Skocz do zawartości
Forum

Ból w dole podkolanowym


Gość dzikibeny

Rekomendowane odpowiedzi

gram w kosza i duzo jezdze na rowerze jakis czas temu zaczely sie moje problemy z kolanami. Boli mnie w dole podkolanowym. Stosowalem rozne masci, opaski, uwazalem na trningach, ale nic nie dalo. Bylem u lekarza, dostalem inne kremy do smarowania - w ciagu dnia dzialaly na treningu bol powracal. Zastanawiam sie czym to jest spowodowane i czy moge sie tego pozbyc np jakas rehabiltacja czy cos. Kiedys za malolata mialem wypadek na rowerze i uszkodzilem prawe kolano moze to ma jakis zwiazek?

Odnośnik do komentarza

ja mam podobnie. Jeśli chodzi o ból kolan, nie wiem jak u ciebie u mnie to był i jest nadal taki tępy ból, jakby mi kolano rozpierało. U mnie zdiagnozowano cystę bekerra czy jakoś tak. Mam nie przeciążać kolana i na nie uważać. Bo po wysiłku ta cysta się powiększa i uciska nerwy.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

ja znów mam problemy ze stawami, zazwyczaj ból towarzyszy przy zmianach pogody ale teraz to już nie zwracam na to uwagi, osobiście też stosuję leki zazwyczaj te przeciwbólowe, ale znajomi polecili mi zabiegi rehabilitacyjne, od lekarza można dostać skierowanie na takie zabiegi, ale ja dodatkowo jeżdżę też w sezonie na turnusy rehabilitacyjne, staram się korzystać z obu źródeł, ja mam osobiście swój ośrodek w dąkach , osobiście polecam, więc oprócz lekarza może warto aktywnie wakacje spędzić

Odnośnik do komentarza

 

Też mam podobne bóle, ale to po przebytym urazie. Jeżdżę dużo na rowerze i ostatnio miałam mały wypadek. Obecnie chodzę na rehabilitację, a do codziennego użytku lekarz zalecił mi kupić specjalny stabilizator. Przeglądałam różne oferty ale najlepszy wydał mi się AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Piasecznie. Można u niech kupić różnego rodzaju sprzęt wspomagający i to w dobrych cenach. Chyba się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...