Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatni okres miałam 7 lutego (trwał 5 dni). Wcześniejsze stosunki były z antykoncepcją. Po tym czasie zaniepokoiłam się, lecz nie miałam innych objawow. Kiedy w marcu okres nie pojawił się doszłam do wniosku aby zrobic test ciążowy, robiłam je kilka dni lecz każdy nie z porannego moczu, wyniki negatywne. 20, 23, 26 marca miałam stosunek bez zabezpieczenia, stosunek z 26 marca był z wytryskiem we mnie. 29 miałam robiony test Bhcg z krwi, który wyszedł <0.1. 31 marca pojawiło się u mnie krwawienie lecz nie było tak obfite jak zawsze. Po tym czasie 4, 13 i 19 marca zrobiłam domowe testy z apteki w dzień które wyszły negatywne. W przeciągu ostatnich 2 tygodni i dni doszły mi kolejne objawy. Odczuwam: senność (mogę spać całymi dniami), zmęczenie, ból podbrzusza, bol w krzyżu, czasem nudnosci, nie chce mi sie jesc, powiększyły mi się piersi i stały się tkliwe, porobiły mi się rozstepy na piersiach, odczuwam również skurcze macicy i pochwy. Dodam też że przyjmuje leki przeciwpadaczkowe (Depakine 500 2x) i antydepresanty. Czy możliwe że testy wychodza mi fałszywie negatywne, a jestem w ciazy? Czy to jednak coś innego. Robiłam razem około 13 testów no i każdy negatywny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...