Skocz do zawartości
Forum

Zabawy dla dzieci.


Rekomendowane odpowiedzi

Po takich atrakcjach wszystkie dzieci długo będą wspominać takie imprezy dla dzieci, lub urodziny własne, czy to kolegi, na których nasz maluch był jednym z gości. Często w tego typu imprezach dla dzieci uczestniczą też rodzice dzieci. Więc zgadzam się z tym że dobry animator potrafi zaangażować w zabawę z dziećmi również ich rodziców. W takich imprezach wszyscy dobrze się bawią, nikt się nie nudzi, te dzieci, które są bardziej nieśmiałe, lub czują się niepewnie, w towarzystwie rodziców chętniej dołączą do zabawy i są odważniejsze. Rodzice też mogą sobie wtedy przypomnieć dzieciństwo i mogą dostać w nagrodę watę cukrową na patyku, za to, że chciały uczestniczyć w zabawie ze swoimi dziećmi.

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Trampolina, psikanie wodą, w tym podlewanie, banki. - na dworze.

W domu mam wrażenie, że zabawki mu niepotrzebne, bo najbardziej lubi zabawy kontaktowe. Ale ostatnio wyciągnął piasek kinetyczny i ma też fazę na wycinanie. Faza na puzzle mu trochę przeszła. Lubi bawić się w policjanta (chodzi z gwizdkiem i "pałka", szuka ludzi, którym może wlepić mandat). Bawi się też w strażaka. - tu nawiązuje do takich gadżetów jak strój policjanta i strażaka.

Chodzenie do sali zabaw również lubimy:

https://luppo.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-dlaczego-warto-sie-do-niej-wybrac-zobacz-zalety/

No i czestó korzystamy. 

Odnośnik do komentarza

A ja bardzo się cieszę, że mój syn lubi być aktywny ruchowo. To mu pomoże zapobiec nadwadze, otyłości, ale także korzystnie wpłynie na jego zdrowie fizycznie i psychiczne. Wczoraj mi się przyznał, że zapisał się na treningi z capoeira  https://www.krakowcapoeira24.pl/2018/09/capoeira-dla-dzieci-w-krakowie-sezon.html  No, ucieszyłem się bardzo!  Kiedyś uprawiałem tę brazylijską sztukę walki i wiem, że pomoże mu  nabrać sprawności fizycznej, ukształtuje charakter, nauczy umiejętności pracy w zespole, czy radzenia sobie z porażkami. A do tego będzie miał zapewnioną świetną zabawę.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...