Skocz do zawartości
Forum

Telepatia


Gość Meduza

Rekomendowane odpowiedzi

Btw ponoć 25% ojców nie wie że nie wychowuje swoje dziecko. Question, dlaczego kobiety się tak puszczaja i są tak wyrachowane w tej kwestii.. jak można chłopa oszukiwać że to jego. Takie baby powinny być utylizowane np poprzez dekapitację pustego łba.

 

Odnośnik do komentarza

Mówisz zemsta!?  za co!? 

Moim zdaniem zemsta powinna sięgać osobę która na to zasłużyła, nie ludzie którzy sobie na to nie zasłużyli. Ale ludzie nas osadzają wedle swojej miary, a później jest za późno że się mylili, a powody były wedle ich sumienia. 

Jak można się mscic na kimś kto nie mógł zniszczyć cudzego szczęścia, po prostu nie mógł bo nie miał takiej możliwości, jeśli coś się wydarzyło dajmy na to 10 lat temu a osoba szukająca pojawiła się dużo później i postanowiła wymierzyć sprawiedliwość rodzinie za co!? To za to że weszła w życie i miała plany i nie wyszły, czy cała rodzina pokutować za czyny jednej osoby!?  nie sądzę, tak nie powinno być. 

Takie czasy że, dorosły człowiek nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny, i uczynki. A te osoby które poczuły się oszukane, mszczą złorzeczą na całość, i wiesz co, osoba ducha winną oberwie najwięcej. 

Człowiek nie to taki gatunek stworzenia że, jest gorszy od malpy, siedzi w rozkroku i chce tego i tego nie umie wybrać. 

Dla czego nie kiedy człowiek młody to go nie chcą, bo mslo kasy ma, nic nie ma 8 wogole, ale kiedy po latach spotyka i zobaczy że ktoś na kogo nie zwracaliśmy uwagi, ma a my mamy gorzej przez swoje wybory. Postanawiamy zdobyć to siła po trupach, Wielka miłością, a kiedyś nasmiewakismy się z osoby i jej statusu bo Mirek mial suto a ty golodupcu miałeś buty po bracie. 

Zaeisc 8 sztuczne przyjaźnie kobiet, kończą się tym że rozpierdala się to co człowiek budował do momentu pojawienia się w naszym życiu miłości platonicznej że szkoly. Życie miłością i wyobrażeniami przeszłości to chore i niezdrowe, zamglony obraz tych ludzi mnie przeraża. Przyjaciele nie robią sobie świństw, nie nastawiają przeciwko partnerom, nie decydują o gospodarstwie domowym, nie ściągają w dół i i nie ukrywają się przed rodzina, nie dzwonią z lewej karty i nie piszą o zprokonta. Nie szukają powodu aby dojebać wykorzystując, słabości z rozmów. To tyle. 

Odnośnik do komentarza

A jak budują relacje po latach koledzy z ławki szkolnej,!? Wiesz a mój to chleje i mnie zaniedbuje, a ona co robi dzwoni do niego codziennie i zakluca jemu harmonię spokoju, bo!? Bo a kiedy taka smutna zdradzona koleżanka mówi że on mnie zaniedbuje i zdradza, ale nie przeszkadza jej leżeć na łóżku i pozwolić sobie głaskać plecy i pisladki hehe. A jeszcze jedna świeżo po ślubie zraniona, bo on zapraCowany i smutna dzwoni do niego o 2 w nocy i budzi cała rodzinę. Kiedy dostaje zjebke od żony, to grozi uważaj z kim piszesz bo ja pracuje w służbach mundurowych!! haha to jest bezczelność. 

Facetom też nie wiele brakuje od tych kobiet, pije bo ona jest zołza, nie daje mi, bo powinna być w pogotowiu hehe pi całym dniu. 

Wiem tylko tyle że mało nam do dojrzałości i widzimy tylko swój problem do rozwiązania na wczoraj. Brak empatii i zrozumienia, brak rozmów na poziomie bez wyzwisk czaskania drzwiami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość K...ski pierwiastek

Myślę, że wyszło po równo stresorów i funu u każdego z nas i wysoki level to jest umieć to wziąć na klatę. Poszukam filmu, rozumiem, że to jakiś prototyp. Siódemką chciałąm ci dowalić, sorry widzisz znowu szpilka to automat.

Posłuchaj. Ruda miała dziecko z tym kolesiem z Tindera, bo ze swoim go w ogóle nie uprawiała. Ostatni raz, przed poznaniem Tego z Tindera. Ruda już miała dosyć a nie miała odwagi. Ty masz za duży fokus na pieniądze. Ruda się nie martwiłą o kasę nic od kolesia nie chciała. Była zszokowana, że myślał, że będzie gonić go po sądach. Jedyny sposób, żeby koleś z Tindera przekonał się, że można mieć kasę a być nieszczęśliwym będzie, gdy zakocha się w dziewczynie, ktorej nie kupi i nie będzie mógł kupić. Całą kasę wtedy spuści w toalecie.

Spoważniałąm teraz. przykro mi się zrobiło ale nic nie poradzę na takie skrzywienie świata.

Są kobiety, które się naprawde zakochują i nie każda kobieta chce kolesia usidlić dzieckiem. Nie każda leci na kasę oraz dziecko i pieniądze i usidlenie faceta to nie priorytet każdej kobiety.

Ludzie są z sobą z MIŁOŚCCCCCCCi ale najpierw trzeba w nią wierzyć, by ją poczuć. Bardzo daleki jest mi obraz, który przedstawiasz i nie rozumiem co ma w głowie człowiek, który w ten sposób patrzy na świat.

Panie lekkich obyczajów zawsze istaniały i takie własnie poznasz, jak będziesz odstawiał fircyka kasiastego. Zrobią cie i znowu będziesz psioczył. Ale widocznie lubisz jazdę bez trzymanki.

Proszę Cię nie rób sobie jaj z jednego tematu, bo to nie są jaja. To była dla mnie i dla Ciebie podejrzewam też gigantyczna trauma. Nie chcę na ten temat robić jaj.

Jest we mnie k..ewski pierwiastek, owszem, widać to po oczach. Ale Ty to właśnie uwielbiasz, ciągnie Cię do tego. Ja też widzę w sobie taką naturę, ale bez przesady, żebym miała tak postępować w życiu. Jedynie w alkowie mogłabym, ale nie mam z kim i to jest pieśń przyszłości. Ja się nie dam nikomu kupić, nie ma takiej ceny, którą ktoś mógłby zapłacić, jedynie uczucia. A Ty masz za to oczy smutne, a oczy to zwierciadło duszy. Moje sie święcą jak chochliki, jak mam dobry seks i miłość razem, a teraz nie mam i są smutne jak kamienie, puste. Nawet koleżanka mi kiedyś powiedziałą, że ja mam chyba fantazję o zostaniu ... nie dlaczego ona tak pomyślała. Ale ja tego nigdy nie spełnię, bo bym się brzydziła siebie. Może to spełnię z kimś, jak kogoś będę kochać, a może nie bo to mnie trochę brzydzi i to jest przekraczanie pewnych granic. Przepraszam za żart z siódemką i nie rob jaj z bolesnych tematów. Nie byłabym w stanie robić tego, co opisałeś, człowieku, co Ty napisałeś. To jest właśnie chore. Uszyłeś to z niczego i wbijasz mi sztylet, po co? Byłam szczera wobec Ciebie i dziękuję Ci za wszystko, akceptowałam Cię takim jakim jesteś a nie zniosłam po prostu bólu i nie miałąm odwagi. Nie róbmy z siebie potworów.

Może w stresie tak masz, że wymyślasz głupoty i chcesz ranić ludzi. Nie będę tego brała na poważnie, ale to było przegięcie max. Widzisz takie rzeczy właśnie ranią tak mi powbijałeś te sztylety, jak tak będziesz wbijał wszystkim, to ci dużo ludzi naokoło nie zostanie. To co mówiłam na początku i pózniej, to była prawda, potem dostałam sztylety, zauważyłam nieszczerość i już nie mogłam być tak otwarta, jak na początku. Nie chcę się już tłumaczyć. Sam dobrze wiesz jak było i co czułam a piszesz to by wbić szpile i sam tak nie myślisz, dobrze o tym wiesz. Naprawdę można żyć tak, jak mówiłam, że żyję, ale jest to bez sensu i pokazałeś mi to, za co dziękuję, gdybym Cię nie spotkała na swojej drodze miałabym zerową motywację do zmiany. A tak, to jeszcze może kogoś poznam, a raczej napewno, bo przypominam, że dla facetów kobieta 40+ jest max atrakcyjna jak jest zadbana a nawet 50+ i 60 + a każdy chce mieć bliską osobę do dzielenia życia, nikt nie lubi być sam i takie coś fajne jak ja z świetlikami w oczach to rarytasek. Wiadomo, że nie szukają mnie faceci 30+ ale to nie moj cel, każdy normalny facet chce mieć fajną kobietę u boku.

Odnośnik do komentarza

Wpisz sobie Teresa Werner. Takie kobiety lubią u nas na śląsku, a ona jest starsza od mojego taty. Chciałabym nawet tak wyglądać w jej wieku. Ale to nie Twój typ urody chyba. Pomijając co tam śpiewa, taka swojska, ciepła baba jest, a Ty lubisz zimne. Nie wiem, jak ona to robi, że tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość Wróżka Pietruszka

Są takie przypadki i zdarzenia jak opisane wyżej.

Nie wiem jak mają się one do mnie, nie widzę zbieżności.

Po co koncentrować się na nieudanych małżeństwach innych, na zdradach i na oszustwach?

Dołożyłeś swoją cegiełkę do ukazania mi rodzajów ludzkich zachowań i wiem już co się może skończyć tragedią.

Ja wierzę w ludzi, w mężczyzn, każdy związek się może posypać ale nie ma co z góry zakłądać, że ktoś będzie chciał nas wykorzystać. Może być normalny facet, który chce kochać, mieć kogoś w domu, kogoś kto mu zadba o dom i ugotuje przytuli się i będzie miał seks. To są takie normalne sprawy. Nie każdy chce oszukać na kasę czy na seks, to jest mniejszość. A im bliżej śmierci, tym bardziej każdy chce mieć poważny związek, by ktoś go trzymał za rękę jak będzie umierał lub będzie chory. Im starsi, tym bardziej poważnie podchodzą do życia, choć nie wszyscy. Im bliżej śmierci, powtórze się, tym mniej się chce gonić a bardziej docenia się zwykłą obecność drugiego człowieka i nie musi być on super najlepszy ze wszystkich, wystarczy, że kocha i ma dobre serce, ten drugi człowiek i wtedy dodaje nam do życia a nie odbiera. WYścigi są przy 30-tce. Teraz jest czas na docenianie codzienności, bo się może szybko skończyć. I przeceniasz znaczenie kasy, jest ważna ale jej nie zjesz ani do grobu nie zabierzesz. Jest ważna, bo można kupić za nią czas spędzany z bliskimi. Takiej codzienności dobrej przy śmierci trzymania za rękę jestem w stanie Ci życzyć, ale jeszcze nie teraz, teraz to pewnie będziesz gonić za czymś, co szczęścia może nie dać... ale koniecznie zmień mindset bo tylko kasa i seks przebija z tych postów a jeszcze nie słyszałam, żeby to kogoś uszczęśliwiło raczej namiętności spalają.

Odnośnik do komentarza
Gość Wypociny z doliny

Btw, nigdy nie wiesz kto może się poczuć czym urazony i się mscic. Chociażby poprzez podsyłanie tz.ip które będą robić mindfucka albo golić z kasy itd. Fajny rodzaj zemsty dla bogatych kobiet które stać na wynajęcie takich pan dla panów którzy im nadepnęli na odcisk. Najlepiej jak taka rozkocha a potem kopnie w dupe. To już jest wymaga wysiłku logistycznego. A jak kto glupi i go swierzbi plus ma ADHD to bywa ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Ludzie mają to do siebie że się zakochują, jedni szybciej drudzy eolniej. Co ma zrobić osoba która też ma uczucia i nie okazuje, nie dzasta nimi, bo wie że to jest nie zdrowe w nadmiarze, albo trudno rozpiznac czy to nie urok chwilowy. 

Masz przykład. Masz znajomych i częściej gadasz z kimś, przyzwyczajasz się i dalej zaczynasz czuć więcej i więcej, a mysli nspedzaja, jest vox takiego jsk samozachoeawczosc, przecież nie można sprzedawać swojfj miłości vo chwilę, każdemu, no chyba że jesteś ktotokochliwy i lubisz zmieniać obiekty. Nie każdy jest taki. Są tacy co kochają miłością, jak matka, czy siostra. Nie znaczy że litość wobec innych z którymi często spędzamy czas, tak poprostu ta inbs forma miłości. Czasem warto odejść, w czas aby nie robić syfu z zamieszania. Nie rozpierdalać komuś życia, bnie wiesz czy Ci nie przejdzie, a będziesz musiał wrócić do żony, czy męża. Nie każdy potrafi rozpoznać prawdziwe zakochanie, i tu jest problem. Bo później okaże się że nie było warto ślę gada się że jsk nie sprobujrsz to się nie dowiesz, lecz może być za późno zawrócić bo związek nie poczeka, to nie bukowanie biletu z terminem, mija jsk nie wykorzystany. 

Odnośnik do komentarza
Gość wypociny z pięknej doliny
32 minuty temu, Gość Wypociny z doliny napisał:

Btw, nigdy nie wiesz kto może się poczuć czym urazony i się mscic. Chociażby poprzez podsyłanie tz.ip które będą robić mindfucka albo golić z kasy itd. Fajny rodzaj zemsty dla bogatych kobiet które stać na wynajęcie takich pan dla panów którzy im nadepnęli na odcisk. Najlepiej jak taka rozkocha a potem kopnie w dupe. To już jest wymaga wysiłku logistycznego. A jak kto glupi i go swierzbi plus ma ADHD to bywa ciekawie.

Człowieku, czy Ty masz jakis fetysz z tą zemsta? Czy pragniesz zemsty?

Ja się na nikim nie mszczę, bo nie wierzę w zemstę i nigdy nie wierzyłam. Zemsta nie wróci życia, zdrowia innych rzeczy. Jak ktoś komuś zabił np żonę, to ta żona nie zmartwychwstanie przez zemstę.

Co Ty insynuujesz? Że ja miałabym się na Tobie msić? To mnie obraża.

Możesz sobie dochowywać wierności komu chcesz, bawić się z kim chcesz, nic mi do tego. Nie mam zamiaru wysyłać Ci żadnych testerek wierności. Po uja mi to? Sam se pilnuj majtek. A jak jestes niewierny to mi to lotto.

W ogóle co Ty sobie myślisz?! Że ja za 10 lat nie miałabym co robić tylko wsadzać nosa i sprawdzać czy Antek jest wierny? Przecież to ni uja nie ma sensu. Jest albo nie jest co mnie to obchodzi, to jest sprawa jakiejś tam ówczesnej partnerki. W przyszłości, czy teraz, jeden kit.

Jest napisane, że należy wybaczyć 77 razy i ja się tego trzymam i koncentruje się na wybaczeniu, jeszcze mi się to w 100% nie udało, niestety.

Co mi po tym, że jakaś laska Cię uwiedzie i rzuci. Mi to ani nie odejmie ani nie doda do życia ile razy Cie ktoś tam porzuci. Stanie się tak, być może, jeszcze 5 razy i właśnie o to się martwiłam, będąc w kuchni. Bo są na tym świecie laski, które Cię mogą skosić. Jednak mam jakieś patologiczne to współodczuwanie, czy co, bo nie powinno ono nastąpić, jak pracuje nad tym, żeby innym nie współczuć, a tu zonk. Martwiłam się, że możesz kolejnych ciosów nie przeżyć, ale doszłam do w niosku, że dasz sobie radę.

Wiec jak jakaś laska Cię rozkocha i oleje, to to nie będzie miało ze mną nic wspólnego, bo ja wiem, że Ty ciężko przeżywasz rozstania a ja nie mam zamiaru Ciebie wykończyć. Statystycznie to sobie policz ile razy przeżywałeś odrzucenie w przeciągu ostatnich 10 lat, wyjdzie ci X i ten X sobie pomnóż razy 2. I odejmij 5 ;) Bo żaden papier Cię nie chroni, a odejmujemy 5, bo zakładamy, że będziesz się bronił i oddalał zbyt głębokie namiętności. Wzór jest dla jaj. A razy 2, bo zakładam, że 20 lat jeszcze pożyjesz albo więcej.

Chłopie przeceniasz swoją wagę dla mnie. Twoje życie to Twoja sprawa i Twoje romanse też. Ja nie zyskuję na Twoim byciu odrzuconym ani nie tracę gdy masz poprawną relację. To nie wpływa na moje życie, to jest osobny wątek, który z moim życiem nie ma nic wspólnego.

Ty masz dążenie do autodestrukcji i marzysz o tym, by Cię jakaś cudowna skosiła, wtedy zakończy się Twój marny żywot i będziesz wolny.

Ty wybierasz z kim się zadajesz, a jeśli zadajesz się ze mną, bo boisz się zemsty, to ja dziękuję za takie coś, mnie się albo lubi albo nie lubi a na zemstę na Tobie nie będę tracić czasu ani złamanego grosza.

Mamy inne podejście do zemsty, moim zdaniem ona nic nie wyrównuje a jedynie szkodzi.

Tobie się będzie wydawało, że to ty po babach jezdzisz, a baby Cię i tak przejadą, bo jezdziły po Tobie życie całe, to co teraz magicznie samo się odmieni? Teraz to wejdziesz na wyższy sort, którego ja byłam tylko preludium, to dopiero dostaniesz po łapach. Związek Cię nie uchroni wręcz może Cię pchnąć w inne łapy, takie mam przeczucie, ale Ci tego nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Gość marzenia Marzanny

Przesadziłam w ostatnim akapicie, trochę poleciałam to nie ma dużo wspólnego z rzeczywistością, chyba.

Jesli boisz się zemsty z mojej strony, to to są jedynie Twoje marzenia, o zemscie przez ognistą brunetkę czy subtelną, pachnącą blondynkę czy zimną rudą to sobie możesz tylko pomarzyć.

A ten post Martyny z Polska jezyk, trudny jezyk, to KAŻDY tak robi. Życie w związku nie sprawia, że przestajesz się nagle zauraczać, zakochiwać. Jest to trudne ale nie jest to jakieś wyjątkowe podejście, każdy tak jest zmuszony robić, jeśli chce zachować związek. 20 razy wygrasz z tym, 21 możesz polec.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Liczby mają dla mnie duże znaczenie dla lubię używać 66,i 12 i 777, 89, wogole liczby mają w moim życiu przypisane do do ludzi zdarzeń, wspomnień, czasem cen i wiele dziwnych sytuacji, więc nie powinna martwić ludzi którzy to widzą ze jest liczba ujęta w pisach. Dat urodzenia nie podaje, nie mam zamiaru podawać, no można nie znac osoby z którą taka posiada, a jedt rodo.nie było moim zamisrem. 

Wszystko co napisałam to chwilą umysłu, nic nie było prawda, są to opowieści jak z programu dtudne sprawy. Widzę że trafiłam w czuły punkt odob które utożsamiają się z tym. Nie biorę odpowiedzialności za to że ktoś zobaczył swoją historię, życia. Msm nadzieję że to tylko taki kicz internetowy, bo jednsk nie jestem obojętna na ludzi, i nie zamierzałam was urazić. 

Durne to że muszę się tłumaczyć, chyba jestem jedyna która przejęła się odpowiedziami jakby były prawdziwe.zaden redaktor, czy pisarz nie przeprasza ludzi za swoje wypociny. 

Odnośnik do komentarza

Życie jest nudne jak wszyscy są normalni, moralni i poukładani, trzymający lejce własnego życia tak aby im nie poluzowały się. Zawsze znajdzie się ktoś kto stoi za naszymi plecami i trzyma Garde na posterunku, kiedy poluzujesz to on złapie i powstrzyma. Nazywa się to osobowość, jeśli posiadasz jedna jesteś wyjątkowy ? z regoly nie ma takiej, możesz się zarzekać. Cóż by było jakby człowiek nie posiadał tych dwóch, a no nuda, dla samego właściciela, puki nie wychodzi po za ramy jest dopuszczalne. Często ci co się nie utożsamiają z obyma to głuszą pigułka, a to nie pozwala na bycie sobą. 

Czytając ten wątek też można by się przypiąć do takiej osoby, że nie odpuściła w czasie czytania, ale nie ja jadę do końca i muszę bo się uduszę i jak nie odpowiem na ten wpis. Hahaha. Pozdrawiam was tych co są jeszcze odważni mówić w internecie że jesteś ten najnomarlniejszy od reszty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o rozmiar dobrze dopasowane, Spokojna głowa. A co do znaków to wiedz że trygon powietrza to nie tylko bliźnięta, a tagze wodnik i waga. Leci z prądem jak  ekonomista. Liczy i kalkuluje? więcej myślenia przemyślenia, a to chyba dobry objaw ? mniej strat. 

Co 7 lat jest nowy cykl. Patrzaj w gwiazdy, życz sobie dużo pozytywnego, bo dziś życzenie się twoje spełni, nie tylko zabukowane dla trygonu powietrza w można próbować ?

Odnośnik do komentarza
Gość Szewczyk Dratewka

Tu idziecie na rekord, chłopaki (a nie w Tożsamości), bardzo długi wątek się Wam zrobił, już od dawna tak długiego nie było.

Za dużo kawy przez te święta, tak to jest jak ekspres pod ręką, za dużo bodzców, wątki się mylą, czas na odpoczynek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...