Skocz do zawartości
Forum

Doświadczenia związane z opaską życia


Gość Władek Kowalski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Władek Kowalski

Witam, ostatnio bardzo popularnym tematem stały się opaski dla seniorów, dlatego chcę poradzić się osób, które mają w tym doświadczenie. Warto czy nie warto kupować? Proszę również o ewentualne polecenia firm na rynku, które dają dobry produkt.

Odnośnik do komentarza

Same opaski są spoko pomysłem pod warunkiem, że faktycznie starsza osoba musi zostać często sama w domu. Jeżeli chodzi o działanie to na rynku masz 3 opcje do wyboru według mnie: 
Comarch, Sidly i Locon - z kazdej bedziesz zadowolony, wiec warto samemu zapoznac sie z tematem i wybrać ktora Ci najbardziej odpowiada. Od siebie dodam, że warto zwrócić uwagę na to, czy firma oferuje jednorazową płatność oraz czy ma ukryte koszta po zakupie ? Ale ogólnie opaski - jak najbardziej produkty warte zainteresowania. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2022 o 22:17, Gość Dylu dylu napisał:

Słabo przedzie Comarch jak takie nachalne reklamy stosuje. Zupełnie jak że sztucznym nabijaniem opinii na znanylekarz.pl

Kolejne narzędzie inwigilacji te opaski zycia. 

Nie powiedziałbym, czy jest to stuczne nabijanie opinii ?
U nas w rodzinie posiadamy trzy takie opaski od tej firmy (mój tata, moja ciocia i moja teściowa) i faktycznie jesteśmy zadowoleni, ponieważ firma wywiazuje się z każdej obietnicy jaką dała. Szczególne podoba mi się fakt, że jest jednorazowa płatność, a to na rynku nie jest często spotykane w tych urządzeniach. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Arek napisał:

A tak z ciekawości, jak ta opaska wypada na tle konkurencji? Słyszałem o kilku takich urządzeniach i czasem trudno mi się połapać w tych informacjach.

Opaska na tle konkurencji wypada spoko. Jeżeli chodzi o ilość funkcji to jest podobnie jak u innych firm, np. Sidly. Natomiast Comarch wygrywa w cenie. Płacisz raz i masz produkt, nie masz żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Tak samo dostęp do apki jest darmowy, dlatego według mnie najlepiej jest wybrac te opaske

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2022 o 22:10, Gość Nikodem napisał:

Opaska na tle konkurencji wypada spoko. Jeżeli chodzi o ilość funkcji to jest podobnie jak u innych firm, np. Sidly. Natomiast Comarch wygrywa w cenie. Płacisz raz i masz produkt, nie masz żadnych ukrytych kosztów dodatkowych. Tak samo dostęp do apki jest darmowy, dlatego według mnie najlepiej jest wybrac te opaske

Zgadzam się, u nas mamy opaske od miesiaca i jak na razie nie ma co na narzekać - wręcz przeciwnie, nawet mama, która była anty technologia jest zadowolona. Mi osobiście najbardziej podoba się funkcja z lokalizatorem GPS - jest bardzo dokładna,

Odnośnik do komentarza

Ogólnie sama opaska zrobila na mnie pozytywne pierwsze wrażenie. Przyszła nam dosłownei kilka dni temu i jak na razie nie ma najmniejszych problemów. Moja mama (63 lata) szybko ogarnęła obsługę, więc juz nie mam co o ci tak naprawde martwic. Wybrałam wariant z kartą SIM ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2022 o 23:32, Gość Lucyna napisał:

Zgadzam się, u nas mamy opaske od miesiaca i jak na razie nie ma co na narzekać - wręcz przeciwnie, nawet mama, która była anty technologia jest zadowolona. Mi osobiście najbardziej podoba się funkcja z lokalizatorem GPS - jest bardzo dokładna,

 A ile już Państwo mają te opaskę? Na początku może być ok, a później? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2022 o 18:43, Gość Dorota napisał:

 A ile już Państwo mają te opaskę? Na początku może być ok, a później? 

Opaskę mamy już prawie 5 miesięcy. Na początku mieliśmy lekki obawy, czy starsza osoba sobie z nią poradzi, ale mogę powiedzieć, że wystarczyły dosłownie 2 dni, aby wszystko już było ogarnięte. I przez ten czas nie mamy na co narzekać, dlatego mogę szczerze polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość Bronisław
W dniu 26.04.2022 o 23:10, Gość Arek napisał:

A tak z ciekawości, jak ta opaska wypada na tle konkurencji? Słyszałem o kilku takich urządzeniach i czasem trudno mi się połapać w tych informacjach.

Comarch wypada dobrze, nawet bardzo dobrze - przede wszystkim dlatego ze płacisz raz za opaskę i masz spokój - żadnych dodatkowych regularnych płatności, jak choćby dostęp do aplikacji. Przy tym jakość wykonania i ilość funkcji jest naprawdę zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof
22 godziny temu, Gość Alicja napisał:

A ogólnie jakby mógł ktoś mi powiedzieć, bo wszystko spoko, ale to jednak elektronika - jak starsza osoba radzi sobie z obsługą takiej opaski? Nie jest to skomplikowane? 

Zależy od starszej osoby moim zdaniem, jedna ogarnie w ciągu kilkudziesięciu minut, innej zajmie to kilka dni, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że każdy ją ogarnie, kilka dni do jest dosłownie MAKS czasu jaki jest potrzebny, gdy starsza osoba jest totalnie anty technologia, więc na luzaku.

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz
W dniu 23.05.2022 o 22:25, Gość Krzysztof napisał:

Zależy od starszej osoby moim zdaniem, jedna ogarnie w ciągu kilkudziesięciu minut, innej zajmie to kilka dni, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że każdy ją ogarnie, kilka dni do jest dosłownie MAKS czasu jaki jest potrzebny, gdy starsza osoba jest totalnie anty technologia, więc na luzaku.

Potwierdzam, u nas ojciec ogarnął to dosłownie w ciągu kilku godzin, a był typowym staruszkiem, który mówił, że elektronika to już nie dla niego, więc jak ktoś się obawia o problemy z używaniem to uspokajam, jest ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...