Skocz do zawartości
Forum

zdrowa dieta dla rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

no ale ta dieta to głównie ryby, owoce morza syneczek zje? bo wydaje mi się że makarony, pomidory i owoce mu będą smakować, ale dieta śródziemnomorska to dużo warzyw i ryb. ale próbować warto.

ja jak zachodziłam w ciążę to za radą lekarza przeszłam na dietę z niskim indeksem glikemicznym i w sumie już kilka lat na niej jesteśmy. to najzdrowsza dieta dla wszystkich, jesz dania i produkty które nie dają dużego wyrzutu cukru do krwi a dieta jest zbilansowana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcecie jeść świadomie i nie uczyć synka złych nawyków żywieniowych i tendencji do objadania się/ przejadania to polecam super kursoksiążkę jemcochce.pl bardzo ciekawe spojrzenie na dietę. Wtedy łatwiej będzie wybrać odpowiedni styl żywienia. Chociaż mi też się wydaje że dieta IG będzie dobra szczególnie dla dziecka

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2022 o 07:29, Mała_Marta napisał:

Niby mam w domu sporo książek o dietach i odchudzaniu ale żadnej kursoksiażki, dziękuję zobaczę "z czym to się je". Może rzeczywiście dietę powinniśmy podpasować pod syna a nie odwrotnie

a nie wolisz zadzwonić do tej psychodietetyczki i się skonsultować w sprawie wyboru diety? na pewno udziela porad online, a tak by było najlepiej

Odnośnik do komentarza

No ja tez uwazam, ze w kwestii diet to lepiej sie konsultowac z dietetykiem, ktory nam wszystko ogarnie jak trzeba. Gdyby ktos potrzebował naprawde porzadnej porady, to w szpitalu Medicover jest bardzo dobra klinika leczenia otylosci. Maja tam i dietetykow , i bariatrów, ktorzy maja doswiadczenie i znaja sie na rzeczy

Odnośnik do komentarza

W cateringu Pomelo nie musisz brać diety standaryzowanej, tylko umożliwiają stworzenie własnego koszyka przy wsparciu dietetyka, bezpłatnie. Jeżeli masz jakieś wykluczenia produktowe, nie możesz czegoś jeść to jedna z ciekawszych propozycji. No i pod kątem zdrowotnym bardzo bezpieczna.

Odnośnik do komentarza

 

Również kiedyś miałam ten sam dylemat co Ty. Długo zastanawiałam się jaki catering wybrać i stwierdziłam, że pójdę z burakdieta.pl. Wybrałam dietę “domowe smaki” i nie żałuję. Nie dość, że pyszne to nie muszę się o nic martwić. Rozwożą po całej Polsce! A ja zaoszczędziłam przy tym mnóstwo i mogę poświęcić czas dla rodziny ?

Odnośnik do komentarza

W przypadku kiedy chcesz coś zmienić w swojej diecie i rozważasz przejście na ketozę to koniecznie zajrzyj do artykułu https://anetaflorczyk.net/dieta-ketogeniczna-jadlospis-na-14-dni/ na temat jadłospisu na 14 dni, który pomoże Ci wdrożyć tę dietę w Twoim codziennym życiu. Przekonaj się, jakie produkty warto włączyć do swojego menu, aby zaspokoić głód i jednocześnie pozbyć się zbędnych kilogramów. Ta dieta nie tylko pomaga schudnąć, ale także wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie. Znajdziesz tam także wiele cennych wskazówek i porad z których warto byłoby skorzystać.

Odnośnik do komentarza

W obecnych czasach zdrowe odzywianie ma ogromne znaczenie, mowi sie o tym, ze otylosc to choroba cywilizacyjna, trzeba z tym walczyc. Ogolnie bardzo fajnie ze zwieksza sie swiadomosc.. Moja znajoma jezdzi do kliniki leczenia otylosci w szpitalu Medicover , tam jej ustalili odpowiedni plan zywienia, tego sie trzyma i widzi duzą poprawe nie tylko jesli chodzi o wage 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...