Skocz do zawartości
Forum

Podolog Przemyśl


Gość Krystian_K

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nie wiem, jakie masz schorzenie szkoda, że nie napisałeś. Myślę jednak, że specjaliści z Instytutu Podologicznego w Przemyślu Ci pomogą, bo słyszałam, że wiele różnych chorób pomogli wyleczyć lub zniwelować. Moja mama też tam chodziła, ona miała problemy skórne z kolei, z którymi walczyła sama chyba kilka lat, a jak poszła do podologa właśnie tam to zaproponowano jej zupełnie inne leczenie i efekty pojawiły się po paru tygodniach. Znajdziesz ich przy ulicy Grunwaldzkiej 26 z tego co kojarzę ? Na https://instytutpodologiczny.pl/ masz wszystkie informacje o placówce. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalie

Zapisałam się do tego gabinetu z Waszego polecenia, bo mam problem z krzywizną palców. Jestem ciekawa, co mi powiedzą. Koleżanka też mówiła, że jej babcia tam chodziła i spoko ponoć. Zobaczymy ? 

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, czy ten sam Instytut Podologiczny ma też oddziały w innych miastach? Ja chodziłam do podologa właśnie tutaj u nas w Przemyślu, ale koleżanka do Rzeszowa ma bliżej i tam też jest ten Instytut chyba. Czy też opieka na takim poziomie jak w Przemyślu?

Odnośnik do komentarza
Gość michalinaa

Ja miałam przyjemność - tak na prawdę przyjemność ? usuwać brodawki ze stopy, ale w gabinecie w Rzeszowie. Przemiła obsługa, wizyta profesjonalna, ale z humorem, co pomogło rozładować mój stres. Co najważniejsze brodawek już nie mam, a stopy pięknie nawilżone, bo Pan doktor polecił mi taki super kremik ?

Odnośnik do komentarza

Instytut Podologiczny przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu to pierwsza placówka, w której specjaliści pomogli mi zażegnać problem nadpotliwości stóp i grzybicy paznokci. Jestem osobą, która bardzo dba o wygląd i higienę, ale pewnych kwestii niestety nie da się wykluczyć... Nadpotliwość stóp jest u mnie dziedziczna. Od zawsze pamiętam zarówno Tacie, jak i mnie towarzyszył puder do stóp i maście wysuszające. Nic to nie dawało. Ja w wieku dorosłych chciałem się tego pozbyć, albo chociaż zminimalizować. Gdy zauważyłem, że zzieleniały mi 3 paznokcie u jednej stopy zwróciłem się do podologa w Przemyślu. To on zastosował leczenie, które poskutkowało wyleczeniem grzybicy i zminimalizowaniem nadpotliwości. Super miła atmosfera, polecam. Zero stresu. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam udać się do moim zdaniem najlepszego podologa w Rzeszowie tj. Instytut Podologiczny przy ul. Hetmańskiej i koniecznie do Pana Piotra. Pomógł mojej mamie w schorzeniu, które leczyła rok u innego podologa. Nie będę robić antyreklamy... w każdym razie tamten pan nie pomógł jej wcale rok w plecy i nerwy i kasa... Tutaj od początku inne podejście inna taktyka na leczenie. Skuteczne! Polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...