Skocz do zawartości
Forum

Biała wydzielina z pochwy i ból jajników przy implancie antykoncepcyjnym


Gość Iga

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien temu pojawil sie okropny bol przy oddawaniu moczu. Okazalo sie, ze mialam zapalenie pecherza. Przepisano mi antybiotyk na 3 dni - A*********, po ktorym bol przeszedl.
Pojawil sie kolejny problem - bol lewego jajnika (pierwszy raz w zyciu), nie jest on bardzo bolesny, aczkolwiek od czasu do czasu czuje ze mnie boli... Zastanawiam sie czy to moze byc skutek brania antybiotykow i pojawienie sie bialego sluzu z pochwy jest tym spowodowane (moze grzybica po zazyciu antybiotykow?!) .... czy sa moze jakies inne przyczyny?
W glebi duszy mialam nadzieje, ze to ciaza - choc mam implant antykoncepcyjny (od 2 lat), wiec prawdopodobienstwo jest bardzo male. Dodam ze ok. 600 kobiet w UK zaszlo w ciaze mimo implantu.
Mam dziwny apetyt - czyt. ciagla ochote na ogorki kiszone ... i inne dziwactwa.
Brzuch jest twardy, mdlosci brak ... Robilam test ciazowy, natomiast wynik byl negatywny.
Dodam, ze nie miesiaczkuje przez implant (Czasem pojawialy sie sporadycznie miesiaczki ... ostatnia akurat miesiac temu).

Wybieram sie do lekarza na dniach, ale jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza

A no widzisz ... wczesniej sobie tego nie wyobrazalam. Natomiast coraz czesciej o tym mysle, choc nie wiem czy polacze studia z wychowywaniem dziecka. Chociaz jesli bede tak myslec, to pewno dlugo dlugo sie nie zdecyduje.
Musze to powaznie przemyslec.
Zastanawiam sie nad wyjeciem implantu.
Pozdrawiam

/
A tam wyzej - Dziekuje za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...