Skocz do zawartości
Forum

Budzenie się w nocy przy bólu i drętwieniu ręki


Gość debigaa11

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy wcześniej, a od jakichś dwóch tygodni prawie co noc, budze się z silnym bólem i drętwieniem prawej ręki. Na początku myślałam, że to z niedoboru magnezu, kupiłam więc magnez z witaminą b6 i regularnie brałam. Niestety to ciągle wraca. To jest taki kłujący ból i drętwienie, które jest tak silne, że budzę sie przez nie w nocy i okazuje się, że nie leżę na tej ręce ani nic. Po prostu pojawia się bez konkretnej przyczyny. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak można mi pomóc?

Odnośnik do komentarza

Mam opisywane dolegliwości i to już od dawna (praca przy biurku przed komputerem)! Niestety boję się tej operacji i na razie nie potrafię zdecydować co będzie, gdy zadzwonią ze szpitala, bo TA raczej jest nieunikniona, więc póki co cierpię.. Neurolog dał mi skierowanie do neurochirurga, który wystawił mi skierowanie na operację jako PILNĄ.  Dolegliwości są dokuczliwe, po prostu napięcie  mięśni i ból! Ta przykra dolegliwość, która nie pozwala dobrze się wyspać ani nawet odpocząć, dokucza coraz bardziej, kręgosłup szyjny aż piecze.  Mam już zdiagnozowany ten odcinek kręgosłupa C - szyjnego. Więc u mnie od dawna jest dyskopatia szyjna, na poziomie C4-C5, C5-C6, C6-C7 obniżenia wysokości krążków międzykręgowych, zmiany zwyrodnieniowe, wypukliny z modelacją worka oponowego, zwężenia, przewężenia otworów międzykręgowych..., męka.

Powinnaś udać się do lekarza rodzinnego, dostaniesz skierowanie do specjalisty neurologa, który zleci konkretne badania, rtg, a potem rezonans magnetyczny, który wykaże wszystkie nieprawidłowości. Należy czym prędzej tam się udać.

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Gość zielonna

Musisz zrobić rezonans kręgosłupa, wtedy będzie wiadomo co dolega i jak leczyć. Ja właśnie jestem po rezonansie, badanie robiłam tutaj  https://radiomedica.pl/ Podejście do pacjenta świetne! Strasznie się stresowałam, na początku ale potem po rozmowie z personelem byłam spokojna ? Mogłam liczyć na wsparcie, pomoc oraz uprzejmość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...