Skocz do zawartości
Forum

Duży problem z erekcją


Gość Fethers

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z erekcją. Muszę sobie podczas seksu pomagać reka. A i tak po minucie opada. Aktualnie stosuję sildenafil ale nie chcialbym sie dalej nim truć. Szczególnie, ze zauważyłem,że im dłużej go biorę tym działanie jest słabsze.
Czy jest jakis zamiennik ale bez recepty który ma działanie?

Odnośnik do komentarza

U nas był podobny problem co u Ciebie. TŻ miał kłopoty z erekcją i nie był w stanie jej utrzymać.Jak uprawialiśmy seks to musiał sobie pomagać ręką bo penis ciągle opadał a i to nie zawsze mu pomagało. Bardzo mnie to denerwowało, nie jestem w stanie wskazać tutaj ile razy przez niego płakałam ( głupia zwalałam to na siebie,ze pewnie mu się nie podobam) ale generalnie postanowiłam go wspierać. Polecam ten sam środek, który tutaj poleca osoba powyżej Viamen. Z tym, że TŻ polecił go urolog. Okazało się,że środek bardzo pomógł mężowi.Z czasem problemy z erekcją minęły. Aktualnie praktycznie już niema Od miesiąca nie bierze tych tabletek, zaburzenia erekcji nie wracają. Mamy nadzieję,że tak zostanie dalej.

Odnośnik do komentarza

Czujesz jakieś efekty uboczne sildenafilu? Bo faktycznie można się od tego lekko uzależnić i z czasem może tak nie dzialać jak na początku.Druga opcja jest taka,że zaburzenia erekcji się u Ciebie powiekszają. No nic. Polecam porównać sobie jego działanie z viamenem. Sam ocenisz czy Ci pasuje.No i jeszcze jeśli nie robiłeś to zróbo sobie testosteron, ewentualnie hormony tarczycy bo bywa,że problemy z erekcją są powodowane włąśnie przez problemy z hormonami. Jeśli chodzi o efekty uboczne cum on to nie zauważyłem żadnych.

Odnośnik do komentarza
Gość bartosiak

a może powinieneś zmienić tryp życia, lepiej się dożywiać, mieć więcej aktywności fizycznej? czasami wizyta u psychologa pomaga, bo czynniki stresogenne albo jakieś zawirowania życiowe blokują nasze podniecenie. Jak to nie pomoże to bez recepty możesz sobie kupić en viamen o ktorym tutaj pisza, bardzo dobrze działa na wzwod już po niecalych 15 minutach mi stał, więc może i na Ciebie zadziała

Odnośnik do komentarza

Na to pytanie odpowie tylko lekarz. Nie ma co się obawiać takiej wizyty, dla urologa takie problemy są normalne i jest on po to aby pomóc pacjentowi. Jeśli chcesz się zapisać to ta poradnia urologiczna poznań to dobry wybór https://urolog-hrab.pl/  . Doktor zajmuje się jak najbardziej leczeniem zaburzeń erekcji, przeprowadzi diagnostykę i poprowadzi leczenie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...