Skocz do zawartości
Forum

Oprogramowanie dla przychodni


Gość rotaws87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz W.

Prowadzę rodzinny biznes. Razem z ojcem oraz bratem prowadzimy kilka gabinetów o różnorakich specjalizacjach. Jesteśmy pod dużym wrażeniem, że aplikacja daje możliwość personalizacji, gdyż potrafimy dostosować ją do naszych indywidualnych potrzeb. MedNote jest aplikacją prostą w obsłudze. Korzystaliśmy kiedyś z podobnej aplikacji, ale nie byliśmy zadowoleni z jej funkcjonowania. MedNote jest trafionym wyborem. Uważam, że warto w nią zainwestować.

Odnośnik do komentarza

a ja od siebie polecę MedNote, Bardzo wygodna apka, jestem pracownikiem gabinetu stomatologicznego i bardzo chwalę sobie działanie aplikcji, mogę sprawnie umawiać pacjentów na kolejne wizyty, wszystko mam w jednym miejscu, wszystko zapisuje się automatycznie. Trochę obawiałam się rezygnacji z ,,zeszytowego” trybu pracy ale widzę że wyszło nam to na plus

Odnośnik do komentarza
Gość Mariana

Akurat dla swojego gabinetu, czy małej praktyki bardzo pomocnym rozwiązaniem może okazać się wykorzystanie platformy z której sama korzystam czyli Klinika24 do obiegu dokumentów medycznych, wystawiania e-recept,  umawiania wizyt i kalendarzy aby mieć pełen porządek wśród kolejnych pacjentów.  Nie mam zastrzeżeń, bo nie ma problemów technicznych. No i też dodatkowo daje opcję dotarcia do nowych pacjentów poprzez wizytówkę w MojeZdrowie24 :)

Odnośnik do komentarza
Gość doktor Kasia

w pracy korzystam z Optimed NXT, bardzo wygodny system sczytywania informacji z opaski, zdecydowanie przyspiesza to i ułatwia pracę moją i reszty personelu medycznego. Sama apka jest banalnie prosta jeśli chodzi o obsługę, wystarczy najprostszy tablet aby zalogować się do programu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia Sochacka

Witam! Korzystamy w swoim gabinecie z Klinika24.pl. Cenię sobie tą platformę za wsparcie w działaniach marketingowych. Można również wystawiać recepty i skierowania. Jak masz więcej pytań to chętnie odpowiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra Jendras
W dniu 2.06.2022 o 13:18, Gość Natalia Sochacka napisał:

Witam! Korzystamy w swoim gabinecie z Klinika24.pl. Cenię sobie tą platformę za wsparcie w działaniach marketingowych. Można również wystawiać recepty i skierowania. Jak masz więcej pytań to chętnie odpowiem. Pozdrawiam.

Dziękuję za polecenie. Jestem bardzo zadowolona z platformy Klinika 24, którą poleciłaś. Jest bardzo łatwa w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Gość Łukasz78

Pytałeś o dobry program do gabinetu. Ja używam platformy Klinika 24 i bardzo sobie chwalę za jej intuicyjność, łatwość w obsłudze oraz przejrzystość. Umożliwia ona rejestrację pacjentów i rozliczanie wizyt. Bardzo polecam. Pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Gość Ala Borys
W dniu 20.06.2022 o 10:22, Gość Janek_90 napisał:

Uważam, że platforma Klinika24 jest warta zakupu, ponieważ jest łatwa w użyciu i bardzo przejrzysta. Posiada wszystkie potrzebniejsze funkcje i moduły. Polecam.

Czy możesz mi powiedzieć jakie dokładnie moduły posiada ta platforma? Mi głównie zależy na wystawianiu recept i skierowań. Jeśli będzie posiadała jakieś dodatkowe funkcje to będzie tylko na plus ?

Odnośnik do komentarza
Gość Janek_90
22 godziny temu, Gość Ala Borys napisał:

Czy możesz mi powiedzieć jakie dokładnie moduły posiada ta platforma? Mi głównie zależy na wystawianiu recept i skierowań. Jeśli będzie posiadała jakieś dodatkowe funkcje to będzie tylko na plus ?

Tak, platforma ma m.in możliwość wystawiania recept, skierowań, udostępnianie dokumentacji, opcja wideokonsultacji, harmonogram wizyt i wiele, wiele więcej. Wydaje mi się, że jest konkretna jeśli chodzi o oprogramowanie do gabinetu. Mam nadzieję, że pomogłem ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2022 o 10:22, Gość Janek_90 napisał:

Uważam, że platforma Klinika24 jest warta zakupu, ponieważ jest łatwa w użyciu i bardzo przejrzysta. Posiada wszystkie potrzebniejsze funkcje i moduły. Polecam.

Na co dzień korzystam z oprogramowania Klinika24. Osoby. Które są odpowiedzialne za rejestrację pacjentów zachwalają platformę za łatwość i intuicyjność. Można również wystawiać skierowania, zwolnienia i recepty. Wszystkie informację są na bieżąco zapisywane w chmurze, nie ma możliwości ich utracenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2022 o 10:22, Gość Janek_90 napisał:

Uważam, że platforma Klinika24 jest warta zakupu, ponieważ jest łatwa w użyciu i bardzo przejrzysta. Posiada wszystkie potrzebniejsze funkcje i moduły. Polecam.

Na co dzień korzystam z oprogramowania Klinika24. Osoby. Które są odpowiedzialne za rejestrację pacjentów zachwalają platformę za łatwość i intuicyjność. Można również wystawiać skierowania, zwolnienia i recepty. Wszystkie informację są na bieżąco zapisywane w chmurze, nie ma możliwości ich utracenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Wioletta89
W dniu 9.09.2022 o 09:20, Gość Dorota87 napisał:

Na co dzień korzystam z oprogramowania Klinika24. Osoby. Które są odpowiedzialne za rejestrację pacjentów zachwalają platformę za łatwość i intuicyjność. Można również wystawiać skierowania, zwolnienia i recepty. Wszystkie informację są na bieżąco zapisywane w chmurze, nie ma możliwości ich utracenia.

Dziękuję za polecenie. A czy sprawdzi się również w gabinecie stomatologicznym?

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2022 o 10:32, Gość Ewa9 napisał:

Korzystam z tej platformy i  w dużym stopniu potrafi odciążyć Nas w niektórych czynnościach w gabinecie. Teraz mam więcej czasu na sprawy, które zaniedbaliśmy.

Dziękuję za polecenie. Przy zakupie sugeruję się opinią, a Twoja była bardzo pomocna. Platforma spisuje się póki co idealnie. Polecam.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...