Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunkach bez zabezpieczenia po odstawieniu tabletek


Gość adzia

Rekomendowane odpowiedzi

witam, prosze mi poradzic czy moglam zajsc w ciaze. tabletki przyjmowalam 2 miesiace, odstawilam dostalam krwawienia z odstawienia, nastepna miesiaczka przyszla w 26 dniu cyklu i jest skapa i trwala 3 dni. a zazwyczaj trwa 5. po miesiacu przerwy znow zaczelam brac tabletki, ale przez czas przerwy kochalam sie bez zabezpieczenia, zawsze stosunek konczyl sie wytryskiem w srodku. czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy mimo ze wystapilo krwawienie?? test robilam w dniu krwawienia rano i wyszedl negatywny, a krwawienie wystapilo w poludnie. co teraz powinnam zrobic zeby miec pewnosc ze nie zaszkodze ewentualnej ciazy?? czy moge byc spokojna ze nie zaszlam w ciaze i przyjmowac dalej tabletki??

Odnośnik do komentarza

no wlasnie jeszcze nie wiem, odstawilam tabletki ale testu nie zrobilam bo wyczytalam ze dopiero 2 dni po takim plamieniu wyjdzie na tescie. mam zamiar go zrobic jutro rano, nie wiem co sie dzieje, dzis jest 6 dnien i nadal mam plamienie.. tzn od 3 dni nawet nie ma sladu na wkladce, ale jak po skorzystaniu z wc na papierze mam troszke krwi..

Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze ze ta krew na papierze po wyjsciu z wc nie byla za kazdym razem ale ze 3 razy w ciagu dnia, pozniej nic, myslalam ze juz sie skonczylo a tu znow troszke.. ale czy plamienie implantacyjne moze trwac te 6 dni?? ja nawet okresu nie mialam tyle czasu nigdy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...